„Matrix 4” publikuję pierwszy materiał na interaktywnej stronie internetowej

Reklama

czw., 09/09/2021 - 11:23 -- MagdalenaL

(Keanu Reeves w „Matrix Reaktywacja”) Zdj: WARNER BROTHERS

„Matrix” powraca wraz z nowym teaserem czwartej części serii.

Dzięki nowej Interaktywnej stronie https://thechoiceisyours.whatisthematrix.com/, fani serii mogą w końcu obejrzeć krótką zapowiedź nowej odsłony filmu, zawiera ona jednak pewien haczyk. Odwiedzający stronę są postawieni przed wyborem, muszą wybrać czerwoną lub niebieską pigułkę, w zależności od wyboru ich oczom ukaże się jeden z dwóch zwiastunów. (W Matrixie czerwona pigułka uwolniła Neo, granego przez Keanu Reevesa. Niebieska na zawsze uwięziłaby go w sztucznie stworzonej rzeczywistości).

Jeden ze zwiastunów mówi, To moment, w którym musisz nam pokazać, co jest prawdziwe. Myślisz, że teraz jest… (tu głos podaje teraźniejszą godzinę)… lecz prawda jest zupełnie inna. To może być pierwszy dzień reszty twojego życia, jednak jeśli chcesz go zaznać, musisz o nie walczyć.

W drugim zostajemy zapytani, Czy pamiętasz, jak się tu znalazłeś? Straciłeś umiejętność odróżniania prawdy od fikcji. Prawdziwe jest tylko to co dzieje się tu i teraz. Wszystko inne to jedynie twój umysł, który cię zwodzi. Robi się nieciekawie gdy nasze fantazje zaczynają narażać nas na niebezpieczeństwo. A przecież nie chcemy, żeby komuś stała się krzywda, prawda?

W zwiastunie możemy zobaczyć wiele postaci granych przez Yahya Abdula-Mateene, Jessice Henwick, Jonathana Groffa, Jada Pinkett Smith jako Niobe oraz Carrie-Anne Moss jako Trinity. Pełny Zwiastun ma pojawić się w czwartek, uczestnicy CinemaCon będą mogli cieszyć się nim na żywo parę minut wcześniej.

„Matrix” stał się hitem w 1999 roku. Reeves wciela się w nim w postać informatyka Neo, który został uwolniony z tytułowego Matrixa, jako że jest „wybrańcem”, który może położyć kres jego istnieniu. Najnowszą część wyreżyseruję Lana Wachowski.

Autor: 
Marianne Garvey tłum. Łukasz Kamiński
Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama