Nicki Minaj: Raperka napisała, że „przechodzi na emeryturę”, aby założyć rodzinę

Reklama

ndz., 09/08/2019 - 18:04 -- koscielniakk

Nicki Minaj napisała, że „postanowiła przejść na emeryturę i założyć rodzinę” - i powiedziała swoim fanom, że kocha ich „na całe życie”.

Raperka nominowany do nagrody Grammy spotyka się z mężczyzną o imieniu Kenneth Petty i zasugerowała, że planuje się pobrać. Oprócz muzyki 36-latka pojawiła się w kilku hollywoodzkich filmach i ma własny program radiowy. Nie wyjaśniła, z ilu swoich przedsięwzięć się wycofuje. Po wydaniu serii mixtape'ów w 2000 roku, Nicki Minaj dołączył do Drake'a w wytwórni Lil Money Way Young Money Entertainment. Jej debiutancki album Pink Friday ukazał się w 2010 roku.

Wielkie hity, takie jak Super Bass, Anaconda i Starships, ustanowiły ją jako jedną z największych raperów na świecie.

Jej solowe albumy sprzedały się w milionach - ale jej lista współpracy jest równie imponująca: Ludacris, Usher, David Guetta, Madonna, Ariana Grande, Kanye West, Justin Bieber, i można by było długo tak wymieniać.

Była nominowana do 10 nagród Grammy, zdobyła pięć nagród MTV Video Music Awards i pobiła rekord pod względem liczby zgłoszeń do 100 Billboard Hot 100 solowej artystki.

Poza muzyką, artystkę można było podziwiać w filmach np. w The Other Woman and Ice Age: Continental Drift.

Wygląda na to, że emerytura pojawiła się znikąd, a wielu spekuluje, że Nicki Minaj nie mówi poważnie. Nie byłaby pierwszym muzykiem, który przedwcześnie przejdzie na emeryturę - Jay-Z zrobił to w 2003 roku i od tego czasu wydał pięć albumów studyjnych, Eminem zrobił to samo.

Patrząc wstecz na karierę Nicki, wyraziła chęć założenia rodziny i przejścia na emeryturę na różne sposoby. Zawsze chciała otworzyć drzwi dla innych raperów, aby zająć centralne miejsce - i osiągnęła to dzięki pojawieniu się Cardi B i Megan Thee Stallion. Ale może konkurencja zaczęła się dla niej trochę różnić? Nicki nigdy nie wygrała nagrody Grammy, a Cardi B wygrała Album Roku Rapu za Invasion of privacy.

Nicki nie jest już na szczycie gry i zapewne jest przyćmiona, co może być dla niej źródłem frustracji. Coraz bardziej krytykuje przemysł muzyczny. Może poświęci trochę czasu i wróci, by odzyskać koronę.

Czwarty album Nicki Queen nie znalazł się na szczycie list przebojów w Stanach Zjednoczonych - co spowodowało, że „rzuciła się” na wszystkich, od Spotify po Travisa Scotta (którego album Astroworld zajął pierwsze miejsce).

 

Potem odwołała całą północnoamerykańską część wspólnej trasy z Future. Powiedziała, że ​​dzieje się tak, ponieważ „po prostu nie ma czasu na próby… aby przygotować poziom pokazu, który muszę dać”. Pojawiły się jednak niepotwierdzone doniesienia o niskiej sprzedaży biletów. Wydała nowy singiel w czerwcu i podobno pracowała nad nowym albumem. Dla gwiazdy znanej z odważnych, czasem sprzecznych oświadczeń - nie jest wcale pewne, że jest szczera w swoim najnowszym ogłoszeniu.

Niektórzy fani spekulują, że w tajemnicy poślubiła już Kennetha Petty'ego.

Autor: 
AG
Źródło: 

BBC

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama