KOMICY KULTOWEJ GRUPY MONTY PYTHONA MAJĄ DOŚĆ POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ. CHCĄ WYEMIGROWAĆ Z UK

Reklama

pt., 08/17/2018 - 18:46 -- zzz

John Cleese, kultowy komik i członek grupy Monty Python zapowiada opuszczenie Wielkiej Brytanii. Jak przyznaje, skłaniają go do tego względy prywatne i okoliczności polityczne. 
 

 

Niedobrze mi od poziomu korupcji. Nie zauważa się tego, co się dzieje, dopóki nie zacznie się dociekać - wyznał Cleese. Gazety są tego dużą częścią, cenzorują rzeczy. Włosy jeżą się na głowie, bo uświadamiasz sobie, że Brytyjczycy nie słyszą nawet czegoś, co leżało obok prawdy - dodał.

Jego kolega Terry Gilliam również z grupy Monty Python przemawiając na konferencji prasowej na festiwalu filmowym w Karlowych Warach, gdzie zaprezentował swój nowy film "Człowiek, który zabił Don Kichota", powiedział sarkastycznie o brytyjskiej poprawności politycznej:

"Zacząłem płakać, kiedy dowiedziałem się, że ... już sześciu białych mężczyzn z Oxbridge nie może zrobić komedii. Nie chcę już być białym mężczyzną, nie chcę być obwiniany za wszystko, co jest nie tak na świecie: Mówię światu, teraz jestem czarną lesbijką ... Nazywam się Loretta i jestem BLT, czarna lesbijka w okresie przejściowym. "

Powodem ciętej riposty była zapowiedź BBC nowego programu komediowego, ogłoszonego w czerwcu, podczas którego Shane Allen, podkreślił zaangażowanie w nowy cykl "opowieści, które nie zostały usłyszane, a głosy jeszcze nie słyszeliśmy ".

W odpowiedzi na pytanie dotyczące Latającego Cyrku Monty Pythona , Allen powiedział: "Jeśli masz zamiar teraz zebrać drużynę, to nie będzie sześciu białych facetów z Oxbridge. Będzie to różnorodna grupa ludzi, którzy odzwierciedlają współczesny świat.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama