UK: WYSYŁANIE KARTKI WALENTYNKOWEJ DO NIEZNAJOMEJ OSOBY MOŻE ZOSTAĆ UZNANE ZA MOLESTOWANIE

Reklama

czw., 02/14/2019 - 07:53 -- zzz

Dziś wyjątkowa okazja, by powiedzieć tej wyjątkowej osobie, jak naprawdę się z nią czujesz.

Ale zanim pójdziesz i wykonasz swój wielki romantyczny gest i wyślesz gigantycznego pluszowego misia z nadrukowaną na nim twarzą, musisz pomyśleć jeszcze raz - ponieważ podobno niektórzy ludzie mogą sądzić, że to molestowanie.

Ekspert ds. Seksu i randek, Annabelle Knight twierdzi, że należy wysyłać listy miłosne tylko do osób, z którymi już jesteś w związku.

Przemawiając w Wielkiej Brytanii , powiedziała: "Walentynki to święto miłości, to po prostu coś, co jest między dwojgiem ludzi, którzy są romantycznie zaangażowani, bez względu na to, czy jest to długoterminowy, krótkoterminowy, czy nowy związek.

"Wysyłanie kart walentynkowych do osóby, z którą nie jesteś w związku, by w rezultacie wyrazić swoje zamiary - nie jest dobrym pomysłem w Walentynki. "

Eksperci nie zgodzili się, czy przesłać kartę walentynkową komuś, kogo nie znamy.  Kredyt: ITV / GMB

Eksperci nie zgodzili się, czy przesłać kartę walentynkową komuś, kogo nie znamy.

Jednak nie wszyscy byli podobnego zdania.

Inna specjalistka ds. Relacji, Charlotte Rose, powiedziała, że Walentynki to okazja dla tych, którzy mają trudności z wyznaniem swojej miłości.

 

Widzowie zabrali głos na Twittera, aby wyrazić swoje poglądy na temat debaty walentynkowej.

 

Embedded video

 

Embedded video

 

Jedna z osób napisała: "Och, proszę, przestańmy teraz z tymi wszystkimi bzdurami. Jest trochę zabawy, gdy ktoś pokazuje, że Cię kocha. Wciąż mam 2 karty, które dostałem, kiedy byłem nastolatkiem (mam teraz 40 lat). Wiem, kto je przysłał i w żaden sposób nie czułem się prześladowany. "

 

Inna osoboa napisała:  "Robi się tak, że nie możemy rozmawiać ani wchodzić w interakcje z nikim z obawy przed" obrażeniem "lub" nękaniem ". Ich, zdrowy rozsądek wyparował".

Jeśli nie możesz wysyłać wiadomości do nieznajomych w Walentynki, to kiedy możesz to zrobić?

Autor: 
zzz
Źródło: 

ladbible.com

Polub Plportal.pl:

Reklama