MALTA MÓWI NIE DLA OSADNIKÓW Z AFRYKI. NIEMCY I FRANCJA W SZOKU

Reklama

sob., 06/23/2018 - 09:30 -- zzz

Czy Europa się budzi? Już kilka lat temu Węgry, Słowacja, Polska, Czechy powiedziały zdecydowanie NIE dla imigrantów z Afryki lub aby było jaśniej - osadników z Afryki. Do tej grupy państw dołączyły Austria, Włochy i Malta.

 

Ponad 95% rzekomych uchodźców to imigranci ekonomiczni. Zdecydowana większość to mężczyźni w sile wieku lub rzekomi nastolatkowie, którzy podają zaniżony wiek. Politykę zaludniania Europy przez Afrykanów zapoczątkowały Niemcy, którzy obecnie na niepracujących przybyszów wydają ponad 30 mld euro rocznie.

Rząd Malty oświadczył w piątek, że nie przyjmie żadanego statku z imigrantami. Natomiast Włochy oświadczyły, że jeśli statek organizacji pozarządowej Lifeline wpłynie do włoskiego poru, załoga pójdzie pod sąd, a statek zostanie skonfiskowany.

Szef MSW Włoch Matteo Salvini oświadczył w piątek: "Nielegalny statek Lifeline jest na wodach Malty z 239 migrantami. Ze względu na bezpieczeństwo załogi i pasażerów poprosiliśmy Maltę, by otworzyła porty". Utrzymuje on, że jednostka bezprawnie posługuje się holenderską banderą.

"Jasne jest - dodał - że potem ten statek będzie musiał zostać skonfiskowany, a załoga osądzona. Nigdy więcej na morzu, by przemycać ludzi" - dodał.

Organizacja pozarządowa Lifeline odpowiedziała na zarzuty szefa MSW, zapewniając: "Nasz statek pływa pod banderą Holandii". Zaprezentowała dokumenty potwierdzające jego rejestrację.

Fotografia przedstawia pozorowanie akcji ratunkowej

"Wszystkie statki organizacji pozarządowych, które działają nielegalnie i spekulują pontonami śmierci, muszą zostać skonfiskowane" - dodał. Toninelli stwierdził, że byłby "wstrząśnięty nieludzkim" zachowaniem Malty, gdyby nie przyjęła statku.

Przemyt imigrantów to nie tylko lewacka ideologia, ale również wielkie pieniądze. Włoska mafia wspólnie i w porozumieniu z lewackimi organizacjami pozarządowymi zarobiła miliardy dolarów na przemycie rzekomych uchodźców z Afryki. Proceder przemytu wygląda zawsze podobnie. Z libijskich portów wypływają w Morze Śródziemne pontony z imigrantami, które zgodnie z planem są przechwytywane przez statki pod różnymi banderami. "Ratowanie" rzekomych uchodźców odbywa się już na wodach terytorialnych Libii, po czym biorą kurs na Europę.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama