Beyonce i Jay-Z odebrali nagrodę Brit. W tle wisiał obraz Meghan Markle

Reklama

czw., 02/21/2019 - 14:03 -- Anonim (niezweryfikowany)

Mimo że Beyonce i Jay-Z nie zjawili się na gali Brit Awards, nie mieli problemu z tym, aby wzbudzić zainteresowanie brytyjskich mediów. Wszystko za sprawą podobizny Meghan Markle.

 

 

Beyonce Jay-Zzgarnęli statuetkę w kategorii najlepsza międzynarodowa grupa (jako The Carters).

Gwiazdorska para nie dotarła do Londynu, jednak postanowiła podziękować za statuetkę w osobliwym filmiku, wzorowanym na kadrze z teledysku "Apeshit".

W klipie z 2018 roku, który nakręcono w Luwrze, Beyonce i Jay-Z pozowali m.in. na tle obrazu "Mona Lisa" Leonardo Da Vinciego.

Przy podziękowaniach za nagrodę państwo Carter zastąpili Monę Lisę Meghan Markle w diademie.

"Dziękuje za nagrodę dla najlepszej międzynarodowej grupy. Ostatni raz zdobyłam ją w 2002 roku z moimi przyjaciółkami Michelle (Williams - przyp. red.) i Kelly (Rowland - przyp. red.). Nie wiecie jak szczęśliwa jestem, mogąc tworzyć grupę z najlepszym na świecie Hovą. W ramach Miesiąca Historii Czarnoskórych kłaniamy się jednej z naszych Melaninowych Madonn. Gratulację z okazji ciąży. Życzymy ci wiele radości" - napisała na Instagramie Beyonce. Zdjęcie z podobizną księżnej zgarnęło już ponad 2,7 polubień.

Beyonce razem z Williams i Rowland tworzyły zespół Destiny's Child.

Fani gwiazdorskiej pary szybko stwierdzili, że Beyonce w ten sposób wzięła w obronę Amerykankę, która w ostatnim czasie jest krytykowana przez brytyjskie media. Niedawno na ten temat wypowiedział się też George Clooney, twierdząc, że Markle jest szkalowana i oczerniana. 
 

Autor: 
----------------
Źródło: 

Interia

Polub Plportal.pl:

Reklama