WŁOSKIE "BASTA"! NIE WPUŚCILI STATKU Z PONAD 600 "OSADNIKAMI" Z AFRYKI

Reklama

ndz., 06/10/2018 - 20:54 -- zzz

Nowy rząd włoski powiedział ostre 'basta" w polityce migracyjnej. Szefa MSW Matteo Salviniego, nie zgodził się na wpłynięcie do włoskiego portu statku organizacji pozarządowej z ponad 600 migrantami. Wezwał on Maltę, by przyjęła jednostkę.

Załoga statku "Aquarius" organizacji SOS Mediterranee z personelem Lekarzy bez Granic sponsorowanych przez lewackie organizacje pozarządowe, zabrała na swój pokład 629 migrantów, zebranych w ostatnich godzinach w czasie 6 operacji na Morzu Śródziemnym. 95% migrantów to mężczyźni w wieku poborowym, którzy zaniżają swój wiek, aby w Europie otrzymać lepsze świadczenia socjalne. Wśród miigrantów było rónież 11 dzieci i 7 kobiet w ciąży

Jednostka z migrantami wyruszyła na północ, kierując się w stronę jednego z włoskich portów w oczekiwaniu na decyzję, do którego ma wpłynąć, jednak wicepremier Salvini wystosował pilny list do władz Malty, prosząc o wyrażenie zgody na przyjęcie statku w porcie La Valletta, ponieważ - jak wyjaśnił - jest on w tym przypadku "najbezpieczniejszy".

"Aquarius" tym samym nie otrzymał zgody na wpłynięcie do portu we Włoszech.

W ostatnich dniach zanotowano nasilenie się napływu migrantów w kierunku Włoch, który jest organizowany przez lewackie organizacje pozarządowe i włoską mafię.

Od początku roku przybyło ich ponad 13 tysięcy, o 80 procent mniej niż w tym samym czasie w 2017 r. 

 

 

​​​

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

pap/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama