CZY FRANCJA TO JESZCZE EUROPEJSKI KRAJ?

Reklama

pon., 07/16/2018 - 18:31 -- zzz

Czy Francja to jeszcze europejski kraj? Takie pytanie można sobie zadać, po zachowaniu kolorowej ludności Paryża po wygranej Francji z Chorwacją na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Rosji.

Tuż po zwycięstwie doszło do potężnej zadymy na Polach Elizejskich w Paryżu. Kolorowi Paryżanie starli się z policją. Doszło do regularnej bitwy, w ruch poszły - po jednej stronie race, płyty chodnikowe. Po drugiej, tej policyjnej - między innymi gaz. "Nowi" Francuzi demolowali i przewracali samochody, niszczyli sklepy. Na razie nie wiadomo, jakie są straty, ile osób ucierpiało. TF1 podawała, że północna część Pól Elizejskich została ewakuowana.

Społeczeństwo Francji:

Populacja muzułmanów we Francji może sięgać nawet 17 milionów. Jak pokazują najnowsze dane, 46 proc. dzieci imigrantów urodzonych w 2015 r. to wyznawcy islamu.

7,3 mln dzieci urodzonych we Francji w 2015 r. miało przynajmniej jednego rodzica obcego pochodzenia (11 proc. populacji) – wynika z badań przeprowadzonych przez Narodowy Instytut Statystyki i Badań Ekonomicznych (INSEE).

Dane te pokazują, że 46 proc. dzieci emigrantów to muzułmanie, a 45 proc. to chrześcijanie. Pozostałe 9 proc. pochodzi z Azji Wschodniej i Ameryki, ale do tej grupy zakwalifikowano dzieci Turków, z których większość to rodziny muzułmańskie.
Jeśli dodamy dwa pokolenia (imigrantów i dzieci imigrantów), daje to w sumie 13,5 miliona osób lub 20,4 proc. populacji Francji. Mamy więc nieco więcej niż jednego mieszkańca na pięciu, który jest obcego pochodzenia. I to tylko badając dwa pokolenia w 2015 r.


 

To nie koniec złych wiadomości. We Francji mieszka także kilka milionów afrykańskich chrześcijan z byłych kolonii francuskich.

Dwa poniższe filmy obanżają prawdę o Europie.

1. Kolorowi Francuzi niszczą Paryż po wygranej z Chorwacją

2. Uśmiechnięci Chorwaci kibicują swojej narodowej drużynie.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama