BELGIA: ISLAMISTA ZATRZYMAŁ AUTOBUS I ZACZĄŁ WZNOSIĆ MODŁY DO ALLAHA

Reklama

pt., 02/08/2019 - 07:31 -- zzz

Muzułmański kierowca autobusu z De Lijn zatrzymał autobus na 15 minut ... i zaczął wznosić modły do Allaha. Wiadomość do mediów społecznościowych przekazał Vlaams Belang MP Filip Dewinter od z jednego z pasażerów w autobusie.

Do zdarzenia doszło na trasie autobusu linii od Borgerhout (linia 30) około 14- tej we wtorek, 05 lutego 2019 roku.

Fanatyczny muzułmański kierowca zaparkował autobus z kilkoma pasażerami, wyłączył silnik i poszedł na tył autobusu. Tam zdjął mundur kierowcy, rozłożył marynarkę służbową na podłodze i zaczął się modlić ... 15 minut. Po kwadransie kierowca znowu się podniósł i wznowił jazdę bez słowa.

Okazuje się, że zachowanie tego islamisty nie jest odosobnionym przypadkiem, wręcz przeciwnie. Na przykład Vlaams Belang przytoczył kilka faktów w Antwerpii. "Islamizacja jest wszędzie, nawet teraz w autobusach. Nie można zaplanować spotkania lub dotarcie do pracy na czas "- powiedział Dewinter SCEPTR. 

 


 

"Pod pozorem tolerancji religijnej i wielokulturowej tolerancji, to wszystko jest po prostu akceptowane". Dla Dewintera fakt ten po raz kolejny pokazuje, że życie z islamską kulturą nie jest możliwe w Europie. "Takie fakty utrudniają integrację tych ludzi. To jest podstawowy problem. To kolejny przykład na to, jak trudno jest żyć razem z muzułmanami " - powiedział Dewinter.

Firma transportowa De Lijn mówi, że upomni kierowcę. "Nasza polityka w tej dziedzinie jest jasna: modlenie się w pojeździe / na ostatnim przystanku jest niedozwolone. Nie jest to również możliwe podczas jazdy. Wezwiemy kierowcę i wyjaśnimy, jakie są zasady " - oświadczyły władze firmy autobusowej.

 

Afbeelding weergeven op Twitter

Afbeelding weergeven op Twitter

Sam van Rooy @SamvanRooy1

UPDATE: we kregen een reactie van @delijn op de tot Allah biddende buschauffeur in #Antwerpen.

Wij zijn tevreden, maar toch: er wordt met twee maten gewerkt, want buschauffeur die Mohammed-cartoon postte werd ontslagen omdat islamitische buschauffeurs daar aanstoot aan namen!

Autor: 
zzz
Źródło: 

sceptr.net

Polub Plportal.pl:

Reklama