Mariusz Pudzianowski chwali premier Szydło za odmowę przyjęcia uchodźców. „BRAWOOO”!

Reklama

śr., 05/17/2017 - 08:20 -- zzz

Mariusz Pudzianowski już nie raz dał się poznać jako przeciwnik przyjmowania imigrantów do Polski. Jednym z powodów jest zapewne to, że przynoszą oni dużą szkodę jego firmie transportowej i on sam mógł doświadczyć, co dzieje się obecnie w Europie zachodniej i co może stać się również w Polsce.

Głośno dziś zrobiło się o jasnej deklaracji premier Beaty Szydło, która zapewniła po raz kolejny, że do Polski obecnie nie będą przyjmowani uchodźcy. Powiedziała ona na specjalnej konferencji, że Polska ani nie przyjmie uchodźców, ani nie zgodzi się na narzucanie żadnych obowiązkowych kwot krajom Unii Europejskiej.

 

Takie słowa to odpowiedź na zarzuty ze strony Komisji Europejskiej. Podczas jednej z ostatnich debat zarzucano Polsce, a także Węgrom i Austrii, że uchylają się od przyjmowania uchodźców, tym samym nie wywiązując się ze zobowiązań. Komisja Europejska coraz głośniej mówi o wprowadzeniu sankcji wobec państw, które nie zdecydują się na przyjęcie imigrantów.

Aprobatę dla słów premier Beaty Szydło wyraził na Facebooku Mariusz Pudzianowski. – Premier Beata Szydło: Polska nie przyjmie żadnych imigrantów! Nie ma takiej możliwości… !!!!!BRAWOOOOO – napisał.

W dalszym ciągu „Pudzian” cytuje artykuł w sprawie słów premier Beaty Szydło. Cały wpis można zobaczyć poniżej.

Autor: 
Źr.: Facebook/Mariusz Pudzianowski
Źródło: 

wmeritum.pl/Fot.: Youtube/KSW, Facebook/Mariusz Pudzianowski

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama