Wiadomości

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Walentowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kobieta wraz z dwójką dzieci na rowerach wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg.
Prezydent USA Donald Trump przyznał, że rozważa zakup Grenlandii i w ostatnich dniach dyskutował o tym ze swoimi doradcami. Amerykański prezydent podkreślił jednocześnie, że sprawa ta nie jest dla niego priorytetowa.
Pracownik magazynu odkrył 75 kilogramów kokainy ukrytej wśród bananów wysyłanych z Ekwadoru do bułgarskiego portu Burgas na Morzu Czarnym, poinformowali w sobotę prokuratorzy i policja.
Po porannej naradzie służby wznowiły poszukiwania 39-letniego mieszkańca Warszawy, który w niedzielę rano wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. To producent filmowy Piotr Woźniak-Starak - potwierdziła prokuratura.
Naukowcy z Uniwersytetu w Cardiff zbadali zakres głęboko zakorzenionego systemu "hydraulicznego", który napędza aktywność wulkaniczną na całym świecie.
Szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz oświadczył w poniedziałek, że Polska była dyskryminowana w procesie wypłacania przez Niemcy reparacji po II wojnie światowej. "Nasz kraj nie został potraktowany uczciwie" - ocenił minister. "Zarówno były, jak i ob
Wyniki toksykologii mogą wyjaśnić wątpliwości związane ze śmiercią boksera Dawida Kosteckiego – pisze "Rzeczpospolita".
Diana, sztuka Joe DiPietro, w reżyserii Christophera Ashleya, zostanie wystawiona w marcu w nowojorskim Longacre Theatre.
Evelyn Hernandez ( 21 lat), momencie zdarzenia była nastolatką. Tłumaczy, że dziecko było już martwe w momencie narodzin. Ostateczna decyzja zapadnie w poniedziałek.
Chociaż od Zjednoczenia Niemiec minęło już ćwierć wieku, różnice między wschodnią, a zachodnią stroną wciąż są widoczne. Badanie przeprowadzone przez Berliński Instytut Ludności i Rozwoju potwierdza, że rozbieżności pojawiają się również w zachowania
Od 2017 roku trwa program EU4Youth, mający na celu rozbudowę współpracy między krajami UE i Partnerstwa Wschodniego. Ma być wsparciem dla młodych ludzi przy rozwinięciu zdolności i udziału w życiu ekonomicznym i społecznym.
Dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz samorządu województwa świętokrzyskiego, w Muzeum Narodowym w Kielcach znalazły się nowe dzieła. Kolejnymi obrazami w zbiorach muzeum są „Wenecja” Henryka Sienkiewicza
Rada miasta w Barcelonie ogłosiła, że ​​podejmie działania przeciwko przeważnie nielicencjonowanym rikszom, które rozprzestrzeniły się na ulicach miasta w ostatnich latach, co według niektórych szacunków wynosi aż 2000.
Nino Fraguela będzie próbował przepłynąć tam i z powrotem dystans między Anglią a Francją. To pragnienie zawsze kiełkowało w sercu Franko-Kubańczyka
Przed stworzeniem duetu w filmie Wielki Gatsby, DiCaprio i Maguire, u progu sławy wcielili się w dwie nieprzyjemne postacie w filmie fabularnym, Don’s Plum. W obawie o swoją dalsza karierę, aktorzy walczyli, aby zapobiec jego rozpowszechnieniu.

Strony

Reklama