Sklep mięsny na stacji benzynowej Lotos

Reklama

sob., 03/10/2018 - 11:45 -- zzz

W Szczecinie na stacji benzynowej Lotos można kupić poza paliwem, także wędliny i mięso. 

W nowo otwartych Delikatesach Mięsnych Bohun klienci będą mieli do wyboru różne rodzaje mięs i wędlin. Sklepy pod tą marką zlokalizowane są w Szczecinie i Policach. Ten otwarty na stacji Lotos powstał w miejscu, gdzie wcześniej znajdował się bar gastronomiczny.

 

Delikatesy otwarto na stacji benzynowej, gdzie zgodnie z ustawą zakazującą handlu w niedziele sprzedaż jest dopuszczalna. W dni wolne od handlu Delikatesy Mięsne Bohun mają być zamknięte. - W ten sposób chcemy przetestować nowy koncept sprzedaży, a jeśli sprawdzi się w takiej lokalizacji, mamy pomysł na rozwój – mówi Arkadiusz Lis, dyrektor handlowy.

– Dodatkowym walorem nietypowej lokalizacji jest prawna możliwość otwarcia sklepu we wszystkie niedziele i inne dni wolne. Jednak naszym celem nie jest głównie handel w wolne niedziele, mimo że prawo daje nam takie możliwości. Wspólnie z naszymi partnerami chcemy przetestować nowy koncept sklepu mięsnego z bogatą ofertą asortymentową, uzupełnioną o kawę, przekąski, słodycze. 

Nietypowy sklep na stacji Lotos to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. Artykuły mięsne można kupić przy okazji tankowania w pobliżu Szosy Stargardzkiej, niedaleko sklepu Netto i Lidla, w których nie ma stoisk ze świeżym mięsem. Mało tego, w Delikatesach Mięsnych Bohun zaopatrzymy się również w kawę, przekąski czy słodycze.

- Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo – sklep Bohuna powstał przy stacji Lotos, położonej przy bardzo ruchliwej drodze, dodatkowo w pobliżu jest zaplecze handlowe w postaci sklepów Netto i Lidla. W obu tych sklepach dyskontowych nie ma stoisk mięsnych. Stąd nasza oferta będzie dla mieszkańców swoistym uzupełnieniem, bo znajdą tu produkty, których tam nie kupią – wyjaśnia Arkadiusz Lis.

 

Autor: 
Fot.: materiały prasowe
Źródło: 

superbiznes

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama