Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak nazwał uczestników warszawskiego Marszu Niepodległości - HOŁOTĄ!

Reklama

wt., 11/14/2017 - 21:14 -- zzz

Nie pierwszy raz prezydent Poznania ubliża środowiskom patriotycznym, nazywając ich "jakimiś patriotami" lub "hołotą". Według prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka uczestnicy Marszu Niepodległości to "hołota"!

 

W Marszu Niepodległości wzięło udział około 60 tys. osób. Marsz przebiegł spokojnie. Nie było żadnych incydentów, poza grupą Obywateli II RP, która próbowała wszcząć awanturę. Interweniowała Policja. Około 20 z nich zostało przewiezionych na komisariat za zakłócenie porządku publicznego.

Jacek Jaśkowiak reprezentuje zwierzęcą nienawiść do wszystkiego, co polskie i wszystkich patriotów, którzy myślą kategoriami Bóg Honor Ojczyzna.

Najwyraźniej prezydent Poznania przeżywa wewnętrzną wściekłość, że w Marszu Niepodległości wzięła udział patriotyczna młodzież oraz matki z dziećmi z opaskami "Polska Walcząca".​

 

Foto: Z.B. plportal.pl

 

 


Foto: Z.B. Marsz Niepodległości 2017/plportal.pl

 

Foto: Z.B. Marsz Niepodległości 2017/plportal.pl

 

Foto: Z.B. Marsz Niepodległości 2017/plportal.pl

W środę po południu w pubie przy ulicy Strzałowej ma odbyć się spotkanie z posłem Robertem Winnickim, związanym z Ruchem Narodowym. Swoją pikietę przed budynkiem zapowiedziały środowiska lewicowe - Partia Razem, Rozbrat i Manifa. Chcą "wygwizdać" posła i dać wyraz niezadowoleniu z jego przyjazdu do stolicy Wielkopolski.

Jacek Jaśkowiak postanowił zakłócić spotkanie polskich patriotów i w porozumieniu ze środowiskami lewicowymi - anarchistami "Rozbrat", Partii Razem i Manify organizują pikietę, w której wezmą udział także bojówkarze z Zachodu. To właśnie oni wcześniej demolowali Hamburg podczas szczytu G20.

 

Prezydent Poznania jest zaciekłym lobbystą LGBT i zwolennikiem islamizacji Poznania. Organizator i zarazem uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju. Żądał od środowisk patriotycznych tolerancji dla siebie i innych. Jacek Jaśkowiak był wielokrotnie współorganizatorem Marszu Równości Poznań Pride Week 2017 oraz Kongresu Kobiet, ale za to nigdy nie wziął udziału w świętach o charakterze państwowym - jak np. rocznica Powstania Wielkopolskiego.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama