JACEK JAŚKOWIAK CHCE SPROWADZIĆ DO POZNANIA 300-stu CZECZEŃCÓW

Reklama

wt., 09/18/2018 - 18:56 -- zzz

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak chce sprowadzić muzułmańskich "osadników". W tym celu przeprowadził już wstępne rozmowy z wiceministrem spraw zagranicznych Szymonem Szynkowskim.


- Prezydent Jacek Jaśkowiak i Jędrzej Solarski niedawno odbyli w tej sprawie rozmowę z wiceministrem Szynkowskim vel Sękiem. Ponowili chęć przyjęcia w Poznaniu uchodźców, w oparciu i w ramach współpracy z administracją rządową – powiedziała portalowi "Głosu Wielkopolskiego" rzeczniczka urzędu miasta Hanna Surma.

Na razie nie wiadomo ilu dokładnie "osadników muzułmańskich" przyjechałoby do Poznania. Procedurą ubiegania się o azyl w Polsce objętych jest około 300 osób. Większość z nich to Czeczeni, którzy są znani z przestępczości zorganizowanej i terroryzmu. 


 

 

Kim jest Jacek Jaśkowiak?

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, lobbysta LGBT i zwolennik islamizacji Poznania. Już wcześniej czynił starania wbrew woli Poznaniaków, aby sprowadzić do stolicy Wielkopolski islamskich "osadników" z Afryki.

​​​​

Organizator i zarazem uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju. Żądał od środowisk patriotycznych tolerancji dla siebie i innych. Jacek Jaśkowiak był wielokrotnie współorganizatorem Marszu Równości Poznań Pride Week oraz Kongresu Kobiet, ale za to nigdy nie wziął udziału w świętach o charakterze państwowym-jak np. rocznica Powstania Wielkopolskiego. Natomiast uczestników warszawskiego Marszu Niepodległości nazwał- HOŁOTĄ!

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

głoswielkopolski/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama