SANEPID - ZBROJNE RAMIĘ PIS DO WALKI Z PRZEDSIĘBIORCAMI RAŻĄCO ŁAMIE PRAWO I NISZCZY POLSKI BIZNES

Reklama

wt., 02/02/2021 - 21:14 -- zzz

Z kontrolami muszą się liczyć właściciele lokali, którzy mimo obostrzeń postanowili się otworzyć. Tak brzmi oświadczenie sanepidu - zbrojnego ramienia PIS do walki z przedsiębiorcami, który wydaje decyzje z rażącym naruszeniem prawa.

W niedzielę sanepid w asyście policji politycznej bezprawnie wtargnęli do poznańskiego klubu X-Demon. Z relacji wynika, że na miejscu pojawiło się 11 radiowozów - około 60 policjantów. Imprezę, w której udział miało brać około 200 osób ostatecznie przerwano. Sanepid równocześnie nakazał właścicielowi klubu jego zamknięcie.

Dziś Cyryla Staszewska z sanepidu przyznaje, że sprawa jest w toku. - Trwa postępowanie administracyjne. Właściciele mają prawo do odwołania się od decyzji, ale w obecnej sytuacji ta decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności i zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami lokal ma pozostać zamknięty - podkreśla.

Staszewska straszy i zaznacza, że właściciele lokali, którzy postanowią się otworzyć (umożliwiając gościom jedzenie czy zabawę na miejscu) mimo obowiązujących obostrzeń, muszą się liczyć z kontrolami. - Będą przeprowadzane codziennie.

Obostrzenia wprowadzane niezgodnie z konstytucją

Obostrzenia powinny być wprowadzane zgodnie z prawem i jest do tego tryb w konstytucji. To, z jakich powodów to następuje, reguluje konstytucja. Możemy mieć stan wojenny albo stan klęski żywiołowej i wtedy wprowadzone obostrzenia są zgodne z konstytucją. Wszelkie rozporządzenia, to jedynie wytyczne i nie stanowią źródła prawa, co potwierdziły sądy orzekając o bezzasadności manatów i grzywien.

Zamknięcie biznesów - bezprawny zakaz prowadzenia działalności gospodarczej można jedynie wytłumaczyć zwierzęcą nienawiścią do klasy średniej. PIS nie promuje osób samodzielnych i niezależnych, bo widzi w nich zagrożenie. Dla nich priorytetem jest zaspokajanie potrzeb niższego rzędu ludzi leniwych i nieporadnych życiowo oraz ostra polaryzacja, że Ci, co mają więcej, to ukradli i należy im wszystko skonfiskować, a co najmniej doprowadzić ich biznesy do bankructwa.

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że mamy do czynienia z fałszywą pandemią, a polski rząd dopuścił się zbrodni przeciwko narodowi polskiemu, blokując dostęp do służby zdrowia, ponieważ leczenie rzekomego wirusa Covid-19 ma priorytet. W rezultacie na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło zmarło kilkadziesiąt tysięcy. Służba zdrowia przestała funkcjonować, a powszechną praktyką są absurdalne "teleporady".

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Matematyka nie kłamie. Kłamie rząd, który świadomie doprowadził do śmierci kilkudziesięciu tysięcy Polaków pod pozorem fałszywej pandemii, za co miejmy nadzieję stanie przed międzynarodowym trybunałem za zbrodnie przeciwko ludzkości. Rząd PIS doprowadził również do katastrofy gospodarczej i dopuszcza się również fałszowania danych gospodarczych i masowego dodruku pustych pieniędzy.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama