POZNAŃ: KOLEJNE RESTAURACJE OTWARTE. PIS-owskie OBOSTRZENIA NIEZGODNE Z PRAWEM

Reklama

czw., 01/21/2021 - 13:28 -- zzz

Z radością przekazujemy informację, że jesteśmy otwarci na miejscu i na wynos. Spółka City 88 Sp. z o.o. Sp. komandytowa zarządzająca Restauracją Cucina, Whisky Bar 88, Cappuccina Cukiernia & Lodziarnia dołącza do akcji #otwieraMY - przekazuje nam dziś Team City Park Poznań.

To kolejne restauracje, których właściciele mają dość rządowych restrykcji i uważają, że każdy kolejny dzień bez przyjmowania gości prowadzi ich do bankructwa. Mamy opinię naszych prawników, że możemy się otworzyć przy zachowaniu reżimu sanitarnego - mówi w rozmowie z WTK Paulina Prusiecka, przedstawicielka Capucciny, Cuciny i Whiskey Bar 88. Obsługujemy w maseczkach i rękawiczkach, pomieszczenia są wietrzone i ozonowane. Udostępniamy też większą przestrzeń dla naszych gości, żeby zachować odpowiednie odległości - dodaje. Bać się nie boimy, bo zachowujemy reżim sanitarny - mówi Prusiecka. Sytuacja nas do tego zmusiła. Od 10 miesięcy serwujemy głownie jedzenie na wynos. Musimy utrzymać miejsca pracy, szkoda że nikt o tym nie mówi - kończy.

Przypominamy, że część poznańskich restauratorów postanowiła przyłączyć się do akcji #otwieraMy i - mimo wszystko - otworzyć swoje lokale 1 lutego.

Fałszywa pandemia? Od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. zmarło w Polsce na Koronawirusa 5 349 osób

 W okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na COVID-19 w wyniku wirusa SARS-CoV-2 jako wyłącznego powodu zgonu zmarło 5 349 osób.

Reszta zgonów to radosna twórczość bohaterskiej służby zdrowia, która niemal do każdego zgonu dopisuje SARS-CoV-2  - choroby współistniejące.

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama