FUCK YOU OD LEKARZY Z POZNANIA DLA LICHOCKIEJ I CAŁEGO PIS-U

Reklama

ndz., 02/16/2020 - 08:29 -- zzz

Gest środkowego palca, który wykonała w Sejmie posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka, wywołał powszechne oburzenie. Skandaliczna sytuacja rozpętała w internecie prawdziwą burzę, a sieć zalały prześmiewcze memy i filmiki, w których internauci parodiują posłankę. Prawdziwą furorę robi nagranie opublikowane na Facebooku przez lekarzy z Poznania. Zobaczcie koniecznie!

Lekarze z Poznania dosadnie odpowiedzieli Lichockiej. Ich film robi furorę!

 

Skandaliczne zachowanie posłanki wywołało w internecie prawdziwą burzę, a sieć zalały prześmiewcze memy i filmiki, w których internauci parodiują Lichocką. Do gestu posłanki postanowili się odnieść, choć niebezpośrednio, pracownicy Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów (OPEN) w Poznaniu. W piątek opublikowali na Facebooku film, który robi w internecie prawdziwą furorę.

"Dzień dobry, nazywam się Dariusz Godlewski i od 21 lat kieruję OPEN i od 21 lat pokazujemy rakowi ten gest. Dlatego prosimy: badajcie się, kontrolujcie swoje ciało i pokażcie tej chorobie ten sam gest. Zróbcie to samo co my” – słyszymy na nagraniu.

Po tych słowach lekarze demonstracyjnie pokazują środkowy palec.

Lekarze z Poznania dosadnie odpowiedzieli Lichockiej. Ich film robi furorę!

Doktor Dariusz Godlewski od wielu lat prowadzi akcję „FaqRak”, której celem jest zachęcenie do wykonywania profilaktycznych badań.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

se

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama