WŁODZIMIERZ NOWOTNIAK - EKONOMICZNY ANALFABETA OBIECUJE W KAMPANII WYBORCZEJ OTWARCIE McDonald's - a

Reklama

pon., 10/01/2018 - 21:41 -- zzz

Polscy politycy to ekonomiczni analfabeci i na każdym kroku dają temu niezbite dowody. Slogan wyborczy Billa Clintona "po pierwsze gospodarka głupcze" jest dla nich totalną abstrakcją, której nigdy nie ogarną. Wyborcy, którzy oddają głos na ekonomicznych analfabetów, powinni mieć świadomość, że wizja tych ludzi ogranicza się do trawienia dochodów wypracowanych przez przedsiębiorców. To zwyczajne pasożyty żerujące na zdrowej tkance społeczeństwa. 

 

Polska to kraj, w którym prawie milionowa armia pasożytów kontroluje 3,5-milionową armię przedsiębiorców. Różnica pomiędzy nimi jest taka, że przedsiębiorcy kreują rzeczywistość i generują dochody państwa, a milionowa armia pasożytów wprowadza absurdalne regulacje i konsumuje nie tylko cały dochód, ale również dla utrzymania słupków poparcia, obiecuje gruszki na wierzbie, a potem drukuje obligacje i zapożycza się na konto przyszłych pokoleń. Tacy politycy doprowadzają państwo do bankructwa. Niestety, politycy to nietykalna kasta, która nie odpowiada za swoje kryminalne czyny. 

Od kilku dni internet żyje postem kandydata na burmistrza Sokołowa Podlaskiego - ekonomicznego analfabety Włodzimierza Nowotniaka, który wymyślił sobie, że doprowadzi do otwarcia lokalu McDonald's. Dyletant gospodarczy, który w życiu nie sprzedał na własny rachunek, chociażby porcji frytek obiecuje na plakacie, że otworzy w mieście lokal McDonald's. 

Zaskoczony koncern w odpowiedzi na pytania portalu Wirtualnemedia.pl informuje, że "decyzje o otwarciu nowych lokali podejmujemy tylko w oparciu o przesłanki biznesowe".

Ekonomiczny ignorant Włodzimierz Nowotniak startuje na burmistrza Sokołowa Podlaskiego z własnego komitetu wyborczego. W latach 2016-2018 był zastępcą burmistrza. 

 

Kandydat zamieścił kilka dni temu w mediach społecznościowych obietnicę wyborczą: "Jeśli zdecydujecie, że jesteście na tak, to obiecuję wam, że jeśli ja zostanę burmistrzem naszego miasta, to będzie McDonalds w Sokołowie Podlaskim". 

Na plakacie widoczny jest wyraźnie logotyp firmy, na co przedstawiciele koncernu oświadczyli: 

- Cieszymy się, że jesteśmy tak pożądanym brandem, że stanowimy obietnice wyborcze. Jednak decyzje o otwarciu nowych lokali podejmujemy tylko w oparciu o przesłanki biznesowe. Koncern nie zamierza podejmować wobec Nowotniaka żadnych kroków prawnych, w związku z użyciem jego logo na plakacie. - McDonald’s.

 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

wirtualnemedia/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama