Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak chce sprowadzić islamskich "osadników" z Afryki.

Reklama

pon., 06/26/2017 - 18:30 -- zzz

 

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, lobbysta LGBT i zwolennik islamizacji Poznania, działajac na zlecenie Niemiec w porozumieniu z Grzegorzem Schetyną, postanowili na własną rękę, wbrew woli Poznaniaków, sprowadzić do stolicy Wielkopolski islamskich "osadników" z Afryki.

 

​​​

 

Jacek Jaśkowiak to organizator i wielokrotny uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju oraz żądał od środowisk patriotycznych tolerancji. 

Prezydent Poznania notorycznie odmawiał środowiskom patriotycznym uczestnictwa w świętach państwowych i lokalnych. Podczas swojej prezydentury nigdy nie wziął udziału w ważnych dla Polski i Poznania świętach, jak Odzyskanie Niepodległości czy Powstanie Wielkopolskie.

Prezydent słynie za to z organizacji marszów równości dla gejów lesbijek oraz z otwartego konfliktu z kościołem przy jednoczesnym wspieraniu muzułmanów.

Znalezione obrazy dla zapytania muzułmanie jaśkowiak poznań

"Udzielenie schronienia kilku osobom ze sprawdzoną tożsamością i statusem uchodźcy nie przekracza możliwości polskich miast" – powiedział w poniedziałek prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.
"Złożymy aplikacje, pokażemy miasta i województwa, które będą w stanie (to zrobić)" - mówił Schetyna. Według niego, chodzi o pomoc m.in. Syryjczykom i Erytrejczykom z terenów objętych wojną, których tożsamość zostanie potwierdzona.  

Prezydent Poznania stwierdził, że kieruje rzekomym "poczuciem przyzwoitości i empatią, a także wizerunkiem Polski w Europie". 

Działania Jacka Jaśkowiaka skrytykował w poniedziałek na konferencji prasowej poseł PiS Szymon Szynkowski vel Sęk. Zapowiedział, że zwróci się do prezydenta miasta z prośbą o wyjaśnienie, czy zaproszenie imigrantów do Poznania "jest decyzją Grzegorza Schetyny czy Jacka Jaśkowiaka", zapyta też, czy Jacek Jaśkowiak "kieruje się w swoich decyzjach interesem mieszkańców, czy partyjnymi poleceniami". 

Poseł chce też zapytać, "którzy mieszkańcy Poznania i na jakich zasadach będą musieli ustąpić miejsca w kolejce mieszkaniowej po mieszkania socjalne czy komunalne zaproszonym imigrantom"?

 

 

W ubiegłym tygodniu Kanclerz Niemiec Angela Merkel poparła w Brukseli prezydenta Francji Emmanuela Macrona w jego krytyce pod adresem przywódców krajów Europy Środkowo-Wschodniej, którym zarzucił "cyniczne podejście" i zdradę Unii Europejskiej".

"Dzisiejszy dzień nie jest dniem gróźb, ale trzeba stale rozmawiać" - powiedziała Merkel. Niemiecka kanclerz podkreśliła, że Unia Europejska jest "wspólnotą wartości", i poparła decyzję Komisji Europejskiej o wdrożeniu postępowania przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z brakiem solidarności w kwestii uchodźców.

Prezydent Francji w wywiadzie dla prasy europejskiej powiedział: "Europa nie jest supermarketem, Europa jest wspólnotą losów! Sama siebie osłabia, gdy godzi się na to, by odrzucano jej zasady. Kraje Europy, które nie przestrzegają reguł, muszą ponieść wszelkie polityczne konsekwencje".

To nie pierwszy raz Prezydent Francji z Angelą Merkel próbuje narzucić Europie Wschodniej własną wizję Europy skażonej islamem. Macron i Merkel pod hasłem "solidarności europejskiej" zainicjowali „Programem Redystrybucji Terroryzmu w Europie”

„To niesprawiedliwe, że Francja oraz inne oświecone i szczodre narody, które otworzyły swe granice dla muzułmańskich uchodźców, muszą cierpieć najbardziej z powodu islamskiego terroryzmu” – mówił Macron jeszcze w trakcie kampanii wyborczej. „Będąc osobą z natury uczciwą, jestem jednocześnie zasmucony i oburzony faktem, że mniej oświecone kraje, zwłaszcza Polska, które zamykają swe granice przed muzułmańskimi migrantami, cieszą się wolną od terroryzmu egzystencją. To po prostu nie ma sensu”

Europa Zachodnia w ramach redystrybucji terroryzmu chce zaszczepić w Europie Wschodniej społeczność muzułmańską, która nie chce i nie ma zamiaru się integrować. Wszędzie tam, gdzie żyją muzułmanie, tworzą autonomiczne enklawy rządzone zgodnie z islamskim prawem szariatu. Ekstremiści muzułmańscy, regularnie grożą śmiercią kobietom, które odmawiają noszenia islamskich zasłon. Ulice dzielnicy, w której mieszkają oklejają plakatami informującymi, że „Wkraczasz na teren kontrolowany przez szariat: zasady islamskie będą egzekwowane.

Mówiąc wprost, Zachód dąży do zdestabilizowania Europy Wschodniej. Islamizacja Europy zatrzymała się na Odrze i Nysie Łużyckiej oraz na pozostałych krajach Grupy Wyszehradzkiej, co jest dla Zachodu bardzo niewygodne. Zachodni politycy nie wiedzą, jak mają wytłumaczyć swoim obywatelom, że ludzie w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech żyją o niebo bezpieczniej.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

PAP/PL PORTAL PL

Polub Plportal.pl:

Komentarze

Wysłane przez A (niezweryfikowany) w
Brawo, Panie Prezydencie! Za to Pana kochamy. Nie dajmy się zwariować prawackiej propagandzie nienawiści.

Wysłane przez bolo (niezweryfikowany) w
a bierz go ale do siebie do chaty..rozumiem ze sie zgadzasz..lewacki ignorancie

Wysłane przez A (niezweryfikowany) w
Jestem patriotą i Polska jest moją "chatą". Każdy kto chce tu przyjechać, jest mile widziany, prawaku robaku.

Wysłane przez ToJa (niezweryfikowany) w
Polska nie jest Twoją chatą, tylko naszą wspólną chatą. I o tym czy chcemy imigrantów zdecyduje większość. Ty tylko możesz sobie pokrzyczeć w internecie.

Wysłane przez ANNA (niezweryfikowany) w
zaproś ich do domu utrzymuj i pilnuj!!! powtarzam pilnuj na każdym kroku ,ja nie chcę ludzi którzy czytają i praktykują koran ZABIJ GWAŁĆ KRADNIJ KŁAM UTNIJ KARAJ to słowa które są skierowane przeciwko mnie islamista to bydle nie nie możesz za rządzać swoją dupą ale nie moją moich dzieci moich wnucząt

Wysłane przez KKKKKKKKKKKKKKK... (niezweryfikowany) w
Jaśkowiak nie sprowadza islamistów, tylko uchodźcow UCIEKAJĄCYCH przed islamistami. Chrześcijan.

Wysłane przez Z (niezweryfikowany) w
Ciekawe ile ci płacą za te komentarze lewacki śmieciu.

Wysłane przez A (niezweryfikowany) w
Nie możesz mnie nazywać "śmieciem", bo nie jestem prawakiem. Prawactwo to choroba psychiczna i trzeba ją leczyć nabojem w potylicę.

Wysłane przez Wykopek (niezweryfikowany) w
Takie ścierwo diabla to trzeba palić na stosie żywcem żeby czuli że zdychają pedały lesby i inne diabelskie pomioty

Wysłane przez Aaaa (niezweryfikowany) w
Czym jak nie nienawiścią jest przymuszanie mieszkańców Polski do rozdawania swoich pieniędzy i mieszkań socjalnych dla roszczeniowych przybyszy z Afryki? Polak pracował całe życie, odkładał podatki. Do Niemiec Zachodnich nie mógł wjechać bo mogli go na granicy odstrzelić. Po 50 latach nagle ma oddać swoje przywileje jakimś bandziorom, dla których uciąć komuś głowę to jak splunąć?

Wysłane przez chchcaa (niezweryfikowany) w
czy rodzina ,pieniążki arabskie capniecie i wyjazd z polski a nas z tym śmeciem zostawicie bo żeby sprowadzać islam do polski trzeba być dewiantem , islamistą lub arabskie złoto tulić

Wysłane przez Bimber (niezweryfikowany) w
Pan to masz chyba niezłą wichurę między uszami.Moja córka (11 l.) już wie,że wszystko co ciemniejsze w karnacji od taty i ze szmatą na łbie to kozojebcy i gwałciciele stanowiący zagrożenie dla ładu społecznego. Chcesz nam pan w Stołecznym mieście Poznaniu beżową bandę osiedlać? Proszę bardzo, ale u siebie na chacie z zakazem szwendania się po Poznaniu. Obawiam się, że w Poznaniu powstaną strefy "no go" dla beżowych np. Wilda, Łazarz, Jeżyce, Grunwald, Piątkowo, Rataje itd.

Wysłane przez A (niezweryfikowany) w
Twój komentarzu, robaku, został zgłoszony do odpowiedni służb. Oby ci odebrali córkę, nie jesteś godzien wychowywać przyszłych pokoleń Polaków.

Wysłane przez Chris (niezweryfikowany) w
Również odpowiednie służby zostały powiadomione o planowanej zbrodni przeciwko Polsce poprzez sprowadzanie potencjalnego zagrożenia. ( muzułmanie )

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Robak to był ksiądz w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza, syna też tak wychowuję, i wnuki też będę. Ciekawe jak zachowają się przedstawiciele tych służb, albo ty sam jak ci córkę jakiś beżowy turban wyciurla?

Wysłane przez CałaPrawdaCałąDobę (niezweryfikowany) w
Proponuję zapytać mieszkańców w referendum, czy tego chcą :) i przy okazji czy może chcą odwołania burmistrza ;)

Wysłane przez Jagoda (niezweryfikowany) w
możesz ich sprowadzić ale ty osobiści będziesz dbał żeby im jaja nie puchły---my POLSKIE KOBIETY i dzieci nie będziemy ich ofiarami proszę panowie nie pozwólcie nie ustępujcie nawet na krok jestem kobietą chcę wieczorem chodzić na spacer a latem odkrywać swoje ciało chcę by kobiety mogły całować patrzeć kochać ,a mężczyzna by był człowiekiem nie zwyrodnialcem,a islam do tego prowadzi..

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
5 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama