Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak chce sprowadzić islamskich "osadników" z Afryki.

Reklama

pon., 06/26/2017 - 18:30 -- zzz

 

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, lobbysta LGBT i zwolennik islamizacji Poznania, działajac na zlecenie Niemiec w porozumieniu z Grzegorzem Schetyną, postanowili na własną rękę, wbrew woli Poznaniaków, sprowadzić do stolicy Wielkopolski islamskich "osadników" z Afryki.

 

​​​

 

Jacek Jaśkowiak to organizator i wielokrotny uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju oraz żądał od środowisk patriotycznych tolerancji. 

Prezydent Poznania notorycznie odmawiał środowiskom patriotycznym uczestnictwa w świętach państwowych i lokalnych. Podczas swojej prezydentury nigdy nie wziął udziału w ważnych dla Polski i Poznania świętach, jak Odzyskanie Niepodległości czy Powstanie Wielkopolskie.

Prezydent słynie za to z organizacji marszów równości dla gejów lesbijek oraz z otwartego konfliktu z kościołem przy jednoczesnym wspieraniu muzułmanów.

Znalezione obrazy dla zapytania muzułmanie jaśkowiak poznań

"Udzielenie schronienia kilku osobom ze sprawdzoną tożsamością i statusem uchodźcy nie przekracza możliwości polskich miast" – powiedział w poniedziałek prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.
"Złożymy aplikacje, pokażemy miasta i województwa, które będą w stanie (to zrobić)" - mówił Schetyna. Według niego, chodzi o pomoc m.in. Syryjczykom i Erytrejczykom z terenów objętych wojną, których tożsamość zostanie potwierdzona.  

Prezydent Poznania stwierdził, że kieruje rzekomym "poczuciem przyzwoitości i empatią, a także wizerunkiem Polski w Europie". 

Działania Jacka Jaśkowiaka skrytykował w poniedziałek na konferencji prasowej poseł PiS Szymon Szynkowski vel Sęk. Zapowiedział, że zwróci się do prezydenta miasta z prośbą o wyjaśnienie, czy zaproszenie imigrantów do Poznania "jest decyzją Grzegorza Schetyny czy Jacka Jaśkowiaka", zapyta też, czy Jacek Jaśkowiak "kieruje się w swoich decyzjach interesem mieszkańców, czy partyjnymi poleceniami". 

Poseł chce też zapytać, "którzy mieszkańcy Poznania i na jakich zasadach będą musieli ustąpić miejsca w kolejce mieszkaniowej po mieszkania socjalne czy komunalne zaproszonym imigrantom"?

 

 

W ubiegłym tygodniu Kanclerz Niemiec Angela Merkel poparła w Brukseli prezydenta Francji Emmanuela Macrona w jego krytyce pod adresem przywódców krajów Europy Środkowo-Wschodniej, którym zarzucił "cyniczne podejście" i zdradę Unii Europejskiej".

"Dzisiejszy dzień nie jest dniem gróźb, ale trzeba stale rozmawiać" - powiedziała Merkel. Niemiecka kanclerz podkreśliła, że Unia Europejska jest "wspólnotą wartości", i poparła decyzję Komisji Europejskiej o wdrożeniu postępowania przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z brakiem solidarności w kwestii uchodźców.

Prezydent Francji w wywiadzie dla prasy europejskiej powiedział: "Europa nie jest supermarketem, Europa jest wspólnotą losów! Sama siebie osłabia, gdy godzi się na to, by odrzucano jej zasady. Kraje Europy, które nie przestrzegają reguł, muszą ponieść wszelkie polityczne konsekwencje".

To nie pierwszy raz Prezydent Francji z Angelą Merkel próbuje narzucić Europie Wschodniej własną wizję Europy skażonej islamem. Macron i Merkel pod hasłem "solidarności europejskiej" zainicjowali „Programem Redystrybucji Terroryzmu w Europie”

„To niesprawiedliwe, że Francja oraz inne oświecone i szczodre narody, które otworzyły swe granice dla muzułmańskich uchodźców, muszą cierpieć najbardziej z powodu islamskiego terroryzmu” – mówił Macron jeszcze w trakcie kampanii wyborczej. „Będąc osobą z natury uczciwą, jestem jednocześnie zasmucony i oburzony faktem, że mniej oświecone kraje, zwłaszcza Polska, które zamykają swe granice przed muzułmańskimi migrantami, cieszą się wolną od terroryzmu egzystencją. To po prostu nie ma sensu”

Europa Zachodnia w ramach redystrybucji terroryzmu chce zaszczepić w Europie Wschodniej społeczność muzułmańską, która nie chce i nie ma zamiaru się integrować. Wszędzie tam, gdzie żyją muzułmanie, tworzą autonomiczne enklawy rządzone zgodnie z islamskim prawem szariatu. Ekstremiści muzułmańscy, regularnie grożą śmiercią kobietom, które odmawiają noszenia islamskich zasłon. Ulice dzielnicy, w której mieszkają oklejają plakatami informującymi, że „Wkraczasz na teren kontrolowany przez szariat: zasady islamskie będą egzekwowane.

Mówiąc wprost, Zachód dąży do zdestabilizowania Europy Wschodniej. Islamizacja Europy zatrzymała się na Odrze i Nysie Łużyckiej oraz na pozostałych krajach Grupy Wyszehradzkiej, co jest dla Zachodu bardzo niewygodne. Zachodni politycy nie wiedzą, jak mają wytłumaczyć swoim obywatelom, że ludzie w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech żyją o niebo bezpieczniej.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

PAP/PL PORTAL PL

Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama