Amfiteatr tysiąclecia w Opolu zaprasza w przyszłym roku na występ Sylwii Grzeszczak

Reklama

śr., 12/05/2018 - 23:22 -- Anonim (niezweryfikowany)

Amfiteatr tysiąclecia w Opolu zaprasza w przyszłym roku na występ Sylwii Grzeszczak, który odbędzie się 11 maja 2019 r. o godz.19:30.

 

28-latka swoją karierę muzyczną rozpoczęła w programie "Od przedszkola do Opola", miała wtedy pięć lat, już wtedy była pewna, że z muzyką wiąże swoją przyszłość - wspominała na stronach Biznes-music.pl.

Jej występ w programie "Od przedszkola do Opola" był niesamowity. Piosenkarka śpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak” Po tym występie rodzice postanowili kupić jej fortepian, w którym - jak zapewnia na oficjalnej stronie - zakochała się od pierwszego "dotknięcia" klawisza.

Sylwia Grzeszczak jest wspaniałą wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i pianistką. 28 letnia piosenkarka pochodzi z Poznania, gdzie skończyła dwie szkoły muzyczne. Swoim fanom dała się poznać dzięki współpracy z Liberem.

Ich wielkie hity "Co z nami będzie" ,"Nowe szanse" czy "Mijamy się" długo utrzymywały się na listach przebojów największych polskich rozgłośni radiowych. W 2011 roku z powodzeniem rozpoczęła karierę solową, śpiewając przeboje "Małe rzeczy" i "Sen o przyszłości" . który utrzymywały się na pierwszym miejscu m.in. w notowaniu AirPlay.

Mija 10 lat kiedy Sylwia Grzeszczak wydała swój debiutanckiego albumu zatytułowany „Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka postanowiła ruszyć w trasę koncertową pod tytułem TEN. W największych miastach Polski w tym Opolu będziemy mogli usłyszeć najpopularniejsze przeboje Sylwii w aranżacjach przygotowanych specjalnie na 10-lecie pracy artystycznej piosenkarki. TEN to spotkanie z Sylwią Grzeszczak jakie jeszcze nie znacie, ale jednego można być pewnym – nie zabraknie ogromnego talentu, świetnego kontaktu z publicznością i piosenek, które śpiewają jej fani.

Miejsce: Amfiteatr Tysiąclecia Opole, ul. Piastowska 14A

 

 

Autor: 
Piotr Franiczek
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama