SEKSPARTY NA CAŁEGO W PAŁACU KULTURY I NAUKI?

Reklama

pt., 05/25/2018 - 23:10 -- zzz

W sobotę 26.05.2018 roku w Pałacu Kultury i Nauki ma się odbyć impreza swingersów. Uczestnicy będą mogli uprawiać seks, gdzie tylko się da i z kim się da. Impreza nie łamie żadnych przepisów, więc może się odbyć - twierdził Sebastian Wierzbicki, członek zarządu PKiN. 


W sobotę w klubie Mirage, który mieści się w Pałacu Kultury i Nauki, odbędzie się impreza Swing United – "największe w Polsce wydarzenie taneczno-zapoznawczo-erotyczne w klimacie swingerskim!" – informuje organizator.

Na terenie klubu ma być dostępna tzw. strefa zabawowa, w której będzie można uprawiać seks. "Specjalnie zaaranżowany PlayRoom zapewni wam możliwość zabawy w prawdziwym swingerskim stylu! Dla odważnych konkurs! Policzymy, ile spalicie kalorii podczas zabawy w naszym PlayRoom-ie!" – zachęca organizator Swing United. I wyjaśnia: "Naszą ideą jest integrować, przełamywać bariery, stwarzać wam okazje do poznawania siebie nawzajem, ponad podziałami!".

Z informacji na stronie internetowej wynika, że wśród gości będzie 450 par, 50 singielek, 50 singli.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania swingersi

Rozczarowanie napalonych swingersów:

Niestety, Po kilku godzinach prezes zarządu PKiN zadzwonił z informacją, że postara się zablokować imprezę. - Wezwiemy najemcę lokalu, w którym ma się odbyć to wydarzenie, do zaprzestania takiej działalności. Jeśli tego nie zrobi, wypowiemy mu umowę - zakomunikował Rafał Krzemień.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama