WOŚP. Takiej sumy nikt się nie spodziewał. Youtuber zaskoczył wszystkich

Reklama

pon., 02/01/2021 - 18:07 -- MagdalenaL

Budda, bo tak się nazywa hojny youtuber wyszedł na ulicę i wrzucił do puszki 20 tysięcy złotych. Tym samym wprowadził wolontariuszki w niemałe osłupienie.

Youtuber miał swoje kryteria. Zanim wrzucił pieniądze do puszki, upewnił się, że wolontariusze nie będą próbowali ich wyciągnął.  Podkreślał wcześniej, że szuka uczciwych i rzetelnych osób, które "nie będą próbowały wyjąć banknotów z puszki pęsetą".

Oprócz tego kazał wolontariuszom wysłać mu wieczorem wiadomość z potwierdzeniem, że suma trafiła do sztabu. O swoim szlachetnym czynie opowiadał o tym na nagraniu, które opublikował na YouTube.

Nim wrzucił pieniądze, porozmawiał z dwiema zakopiańskimi wolontariuszkami, które krążyły po mieście z puszką. Chciał mieć pewność, że powierza gotówkę w odpowiednie ręce.

„Chcemy wrzucić rekordowo dużo. Nikt tyle w Polsce jeszcze nie wrzucał. Przyjmujecie tą odpowiedzialność?” – pytał.

Dziewczęta potwierdziły, że biorą odpowiedzialność za dostarczenie tych środków do sztabu WOŚP. Dopiero wtedy youtuber wraz z kolegą wrzucił po dziesięć tysięcy.

„Jaja sobie robicie” – reagowały zaskoczone wolontariuszki.

Jednak to wcale nie były żarty. W następnych minutach dwadzieścia tysięcy złotych zaczęło lądować na dnie kolorowej puszki. Pieniądze trzeba było upychać, żeby w ogóle się zmieściły. Wszystko zarejestrowało oko kamery. Film można obejrzeć na kanale Budda TV

Autor: 
Mateusz Rymiszewski
Źródło: 

o2.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama