NAUCZYCIELE POSTRADALI ROZUM. RADOŚĆ NAUCZYCIELI, BO NIE DOPUSZCZĄ DO MATUR

Reklama

czw., 04/25/2019 - 07:53 -- zzz

- "Łódź strajkuje, nie klasyfikuje". Nauczyciele postradali rozum, bo inaczej nie można określić barbarzyńców, którzy z radością wrzeszczą,  że nie dopuszczą maturzystów do egzaminu dojrzałości.

 Niebywała wręcz radość zapanowała wśród łódzkich nauczycieli. Wszystko dlatego, że postanowili oni utrudnić młodzieży zdanie egzaminów maturalnych i nie będą klasyfikować uczniów. Kiedy Zobaczcie i oceńcie sami to zachowanie.

W większości szkół ponadgimnazjalnych w Łodzi nie odbędą się rady klasyfikacyjne maturzystów. Poinformowali o tym przedstawiciele rad pedagogicznych komitetów strajkowych łódzkich szkół ponadgimnazjalnych. Dodali, że 90 procent strajkujących w mieście szkół wyraziło wolę kontynuowania strajku.

"Decyzją większości: Łódź strajkuje, nie klasyfikuje"

- usłyszeli wszyscy zgromadzeni.

Po czym w sali wybuchła... szalona radość. Nauczyciele klaskali, krzyczeli, wstawali z miejsc i skandowali hasło "Łódź strajkuje, nie klasyfikuje". Maturzyści do końca liczyli, że nauczyciele staną jednak po ich stronie. Ale nie - oni cieszą się, bo uczniowie nie mogą na nich liczyć przed egzaminem dojrzałości.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal/niezależna

Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama