Polska firma dostarczy wszystkie bramki na mundial w Rosji

Reklama

wt., 03/20/2018 - 17:35 -- zzz

Podczas gdy nasi politycy, od Mateusza Morawieckiego, Andrzeja Dydy, Jarosława Kaczyńskiego po Schetynę, robią wszystko, aby stosunki polsko-rosyjskie były w permanentnej zimnej wojnie, nasi przedsiębiorcy nie bawią się w spory ideologiczne i nie manifestują swojej niechęci do Rosjan i Rosji. Dla zwykłych Polaków liczą się kontakty międzyludzkie, a najlepiej, jeśli idą one w parze z interesami.

 

Przekonała się o tym firma Interplastic z siedzibą w Tuchomiu (woj. pomorskie), która wygrała przetarg na niezwykle prestiżowy kontrakt. Dostarczy wszystkie bramki, które umieszczone zostaną na boiskach podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosji.

Interplastic to firma powstała w roku 1985. Ich produkty były już obecne na turniejach piłki nożnej w Argentynie, Rwandzie, a także na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. 

Na stronie internetowej Interplasticu czytamy:

„atutem, który zaważył o wyborze polskich bramek na najbardziej prestiżową imprezę sportową, jest unikatowa i opatentowana ich konstrukcja „Goal in a box”. Pozwala ona na umieszczenie kompletnej bramki wraz z siatką w jednym kartonie, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz magazynowania”.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama