Wielki budowniczy Inowrocławia Ryszard Brejza uroczyście otworzył 5 pasków. Można? Można!

Reklama

śr., 07/17/2019 - 07:50 -- zzz

Na terenie Galerii Solnej w Inowrocławiu powstała strefa parkowania dla motocykli. W ceremonii otwarcia czterech nowych miejsc uczestniczył prezydent miasta, Ryszard Brejza.

Otwarto cztery nowe miejsca parkingowe dla motocykli. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się na parkingu Galerii Solnej. Trwał w tym czasie XV Zlot Motocyklowy na Soli. W wydarzeniu wziął udział m. in. udział Ryszard Brejza, prezydent Inowrocławia.

Znalezione obrazy dla zapytania Ryszard Brejza buduje

 

 

Prezydent był patronem tegorocznej edycji imprezy. Inicjatywa wyszła od klubu motoryzacyjnego, który organizował cały zlot. Na tą chwilę nie planujemy tworzyć kolejnych miejsc dla motocyklistów – powiedziała w rozmowie z o2 Adriana Herman, rzeczniczka Inowrocławia.

Nową inwestycją chwali się też dyrektor galerii. Emilia Iwancin twierdzi, że są one specjalnie oznakowane. Według zapewnień, mają też być o połowę mniejsze, niż te zwykłe, wyznaczone dla samochodów.

Wśród naszych klientów jest sporo motocyklistów, więc postanowiliśmy udostępnić im komfortową strefę parkowania. Nie wykluczamy, że w przyszłości takich miejsc przybędzie - ogłosiła Emilia Iwanciw, która też uczestniczyła w otwarciu.

Nowe strefy mają zaradzić małej liczbie miejsc parkingowych. Dzięki wyznaczonym liniom, motocykliści według pomysłodawców nie będą już musieli zostawiać swoich maszyn na standardowych miejscach.

To dla nas duże udogodnienie. Mam nadzieję, że kolejne inowrocławskie instytucje wezmą przykład z Galerii Solnej i w mieście pojawi się więcej miejsc, gdzie będzie można bezpiecznie i nie wadząc nikomu zaparkować motor - mówił Andrzej Skrobacki, prezes Rider's Club Inowrocław.

Mieszkańcy krytykują pomysł. Swoje zdziwienie nową inwestycją opisują w internecie. Według nich, przeprowadzenie uroczystego otwarcia zaledwie czterech miejsc parkingowych jest przesadą. Traktowany jest przez nich jako zwykły żart. Pomysł nie podoba się też samorządowcom.

Jestem jak najbardziej za tym, żeby takie miejsca powstawały, bo motocykliści mają problem z parkowaniem. Tylko przecinania przy tym wstęgi to już pachnie filmami Barei. Nie wspomnę już o przebraniu prezydenta, które ma sugerować, że jeździ na motorze - napisał na Facebooku Marcin Wroński, członek Porozumienia Jarosława Gowina".

 

Wielkie inowrocławskie inwestycje:

Tydzień temu z wielką fetą prezydent Ryszard Brejza przeciął wstęgę i otworzył nową wielką inowrocławską inwestycję.
Przy użyciu pół puszki farby, namalowano 5 pasów na parkingu Galerii Solnej i powstały 4 miejsca parkingowe do motorów. 
Jestem jak najbardziej za tym, żeby takie miejsca powstawały, bo motocykliści mają problem z parkowaniem. Tylko przecinania przy tym wstęgi to już pachnie filmami Barei. Nie wspomnę już o przebraniu prezydenta, które ma sugerować, że jeździ na motorze. Ciekawe, czy ma chociaż prawo jazdy na motor 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

o2.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama