MUZUŁMANKA W ZAKOPANEM W UBRANIU WESZŁA DO BASENU. SZEFOSTWO NABRAŁO WODY W USTA

Reklama

pon., 08/20/2018 - 19:07 -- zzz

Skandal i oburzenie wywołało zachowanie muzułmanki, która w pełnym „rynsztunku” weszła do basenu w Aquaparku w Zakopanem.

 

 

W strefie basenów obowiązują stroje kąpielowe, co jest oczywistą oczywistością dla klientów, ale już nie dla szefostwa aquaparku. Na basenie pojawiła się tam muzułmanka, która w ubraniu weszła do basenu. Niestety, nikt z obsługi basenu nie zaprotestował. O zdarzeniu donieśli internauci, wskazując na łamanie przepisów i zasad higieny. Nie wiadomo jak szefostwo aquaparku zareagowałoby na Polkę w spódnicy i bluzce albo jakiegoś mężczyznę w spodniach i koszuli.

 

 

Proponujemy zapytać dyrekcję Aquapark Zakopane dlaczego nie jest egzekwowany regulamin https://www.aquapark.zakopane.pl/pl/regulaminy  pic.twitter.com/tkKF2Ij5AC

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

To nie pierwszy raz. 2 lata temu do podobnej sytuacji doszło w Koszalinie. Wtedy szefostwo placówki wydało oświadczenie przyznając, że takie stroje są niedozwolone. Chodzi o coś co potocznie nazywane jest jako burkini – czyli muzułmański strój kąpielowy.

Takie kostiumy są jednak zakazane m.in we Włoszech, czy we Francji. Głównie ze względów higienicznych, ale też dla komfortu innych użytkowników pływalni, którzy przyzwyczajeni są do określonego standardu i obyczajowości.

Nie ma najmniejszego powodu, by dopuszczać do łamania nawet nie do końca zdefiniowanych, ale powszechnie przyjętych norm.

Muzułmanka na basenie w Koszalinie. Źródło: Facebook

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama