“Bezkosztowa instalacja” – dofinansowanie na fotowoltaikę od prywatnej firmy?

Reklama

wt., 01/05/2021 - 18:08 -- MagdalenaL

Medialne i społeczne zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi napędza rynek i wymusza na firmach wykonawczych wzniesienie się na wyżyny kreatywności w wyścigu po klientów. O ile większość firm z branży fotowoltaicznej rzetelnie informuje swoich klientów o ofercie, to niestety jest kilka podmiotów stosujących mało uczciwe praktyki.

W Polskę ruszyli domokrążcy podszywając się pod “kwalifikacje do dofinansowania” lub oferujący fotowoltaikę …..za darmo (niekoniecznie jednak najtaniej). Pierwszy ma pecha trafiając telefonicznie na kogoś z naszej redakcji. Łapiemy za telefon, dyktafon i… ruszamy w Polskę!

Strzał z ukrycia. Na początku ani słowa o fotowoltaice.

Przed nami tragikomedia więc musimy odmalować otoczenie. Oto podkrakowska miejscowość, gdzie sporo nowo wybudowanych domków skrywa się w zieleni. To klasyczna sceneria w której rozegra się nasz dramat. Oto tajemnicza postać podchodzi od skrzynki do skrzynki i rozlepia ręcznie pisane kartki “proszę o kontakt w sprawie dachu”. To nie jest ulotka ani oferta i nic nie wskazuje na to, że mowa o fotowoltaice. Jest to tak intrygujące, że dzwonimy.

Takie naklejki otrzymują nasi czytelnicy. Niedopowiedzenie zachęca do szybkiego kontaktu na podany numer telefonu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ: https://goldsolar.pl/2021/01/05/bezkosztowa-instalacja-dofinansowanie-na-fotowoltaike-od-prywatnej-firmy/

 

 

Autor: 
Redakcja
Polub Plportal.pl:

Reklama