EKOTERRORYSTA KRZYSZTOF CZABAŃSKI UCHYLAJĄC USTAWĘ ZNISZCZY PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ

Reklama

sob., 01/20/2018 - 13:31 -- zzz

W grudniu Sejm przyjął specjalną ustawę mająca pomóc w walce z afrykańskim pomorem świń (ASF). Dwa tygodnie później podpisał ją prezydent. Znowelizowana ustawa wprowadziła korzystne dla myśliwych zapisy.

 

- Kara grzywny dla osoby, która "umyślnie utrudnia lub uniemożliwia wykonywanie polowania".

- Drugi uzależnia odstrzały w rezerwatach i parkach narodowych od decyzji Polskiego Związku Łowieckiego.

Jarosław Kaczyński w celu uchylenia ustawy wysyła do boju pożytecznego idiotę na usługach zagranicznej konkurencji - ekoterrorystę Krzysztofa Czabańskiego. Apel w tej sprawie przyjął w ubiegłym tygodniu Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt. Czabański będzie procedował nad uchyleniem ustawy, która miała pomóc w walce z afrykańskim pomorem świń. 

Rozprzestrzenianie się wirusa ma katastrofalne skutki dla producentów trzody chlewnej. Z tego właśnie powodu wiele państw nałożyło na Polskę embargo. Straty wnikające z embarga to blisko 50 milionów dziennie. Odstrzał dzików z terenów objętych wirusem to jedyna metoda na skuteczną walkę z ASF

Krzysztof Czabański to znany lobbysta, który rozłożył na łopatki branżę futerkową. Polska branża futerkowa to trzeci producent na świecie zatrudniający ok. 60 tys. pracowników i niemal w 100% jest własnością kapitału krajowego.

Kapitał zagraniczny nie zasypuje gruszek w popiele i do jej zniszczenia wynajął pożytecznego idiotę Krzysztofa Czabańskiego, który pod sztandarem i przy wsparciu ekoterrorystów, niszczy polskich przedsiębiorców.

Procedowanie uchylenia ustawy ograniczającej uprawnienia myśliwych do odstrzału dzików z terenów objętych wirusem, to kolejny cios w polską gospodarkę, a w szczególności cios w producentów trzody chlewnej.

 

 

Czytaj więcej: POLSKA BRANŻA FUTERKOWA ŁUPEM EKOTERRORYSTY KRZYSZTOFA CZABAŃSKIEGO

 

Krzysztof Czabański sam przyznał na facebooku, że jest lobbystą: "Jestem lobbystą... na rzecz dobra zwierzaków!"

Czy ktoś, kto wykorzystuje publiczną funkcję do załatwiania ideologicznych kwestii i nie bierze pod uwagę faktu, że po wprowadzeniu takiego zakazu ludzie stracą pracę, a Polska znów, w imię "moralnego zwycięstwa" poniesie porażkę na światowym rynku, powinien sprawować funkcję posła i szefa Mediów Narodowych?

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Więcej zdjęć: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama