Piotr Najsztub podpadł góralom!

Reklama

wt., 01/03/2017 - 16:55 -- zzz

W związku ze śmiercią 21 -latka zarzut, który został trzykrotnie pchnięty nożem w klatkę piersiową przez Tunezyjczyka w Ełku doszło do rozrób i protestów na tle rasistowskim. Sprawę w ostrych słowach skomentował Piotr Najsztub. Były naczelny "Przekroju" jest wyraźnie poruszony falą hejtu, która dotyka Tunezyjczyków. Słowa dotknęły mieszkańców południa Polski, którzy nie zostawili suchej nitki na Najsztubie.

Pod wpisem znanego redaktora pojawiło się wiele negatywnych komentarzy: "Zadarłeś gościu z góralami !!!""Panie Najsztub skoro nie widzisz różnicy należy udać sie do lekarza lub odstawić używki. Jeżeli nie widzisz różnic kulturowych i cywilizacyjnych jest Pan tylko głupi. Obraził Pan całe Podhale, tysiące ciezko pracujacych ludzi którym nikt nigdy nic za darmo nie dał." - to tylko kilka "delikatnych" opinii.

 

Lis

4h temu

Pewnie skończy się tak jak już raz było . Znowu wystąpi o ochronę policji bo będzie się czuł zagrożony . Cóż głupi prostak i tyle. Zaistniał czyli wrócił w wielkim stylu !!!

 

 

joker

4h temu

Pan Najsztub zachował się jak prostak i podzielił Polaków na ta takich i lepszych. Ostatnio dokonał tego prezes dzieląc na lepszy i gorszy sort. Mieszkam na płd. kraju i nie mam pociągu do owiec i nie toleruje skrajnego nacjonalizmu.

 

Beck

4 min. temu

Kiedyś pana lubiłem panie Najsztub !! Takim wpisem spowodował pan, że teraz w każdym większym skupisku ludzi będziesz pan musiał się pilnować, by nie dostać ciupagą w łeb, o wyjeździe na południe Polski może pan tylko pomarzyć !!! Jest takie przysłowie : "Kogo P.Bóg chce ukarać to mu rozum odbiera" Myślę, że powinien pan wyjechać do Syrii, gwarantuję, że w ramach wdzięczności ciapate skrócą pana o głowę szybko i bez dyskusji. Żalu nie będzie !!

 

Ty tylko kilka dość łagodnych komentarzy.

 

PL PORTAL PL

Z.B.

Polub Plportal.pl:

Reklama