ZRASZACZE NA TERENIE MUZEUM AUSCHWITZ WYWOŁAŁY SZOK WŚRÓD IZRAELSKICH TURYSTÓW

Reklama

śr., 06/26/2019 - 22:16 -- zzz

 

Wszystko, co kojarzy się z Holokaustem, może zostać uznane przez Żydów za antysemityzm. Przedsiębiorstwo Holokaust wyłuskuje każde zdarzenie i każdy nawet groteskowy absurd po to, aby w mediach uwypuklać rzekomą niechęć do narodu wybranego. 
 

Skrajna obsesja

Po wygranym meczu w piłce nożnej, Polsa - Izrael 4 - 0, PZPN na swojej stronie napisał " to już pogrom" i się zaczęła nagonka. Co zaskakujące, najbardziej oburzeni byli Niemcy, których dziadowie wymordowali kilka milionów Żydów. W odpowiedzi PZPN, napisał retorycznie, że skoro izraelski piłkarz będzie na spalonym, to w tej sytuacji, nie mamy o tym głośno mówić?

Kolejny przykład obsesji

Menadżerowie Obozu Auschwitz chcąc ulżyć turystom w upalne dni, zainstalowali prysznice, które zraszały wymęczonych turystów.  I znów afera!

Izraelscy turyści złożyli skargę, oskarżając szefostwo muzeum o antysemityzm, bo gościom przypominało to zdarzenia z Holokaustu, kiedy Niemcy zapraszali Żydów pod prysznic, a zamiast wody leciał trujący gaz - Cyklon B

Według Żydów palące słońce i temperatura 37C. nie mogą być argumentem do instalowania zraszaczy.

Jak to określili izraelscy goście: "prysznice miały bolesne konotacje z okrucieństwami z czasów drugiej wojny światowej".

Meyer Bolka, Izraelczyk, który odwiedził muzeum, powiedział, że spryskanie prysznicem w obozie koncentracyjnym w Auschwitz, był wyraźnym przypomnieniem okropności komory gazowej.

„Jak tylko wysiadłem z autobusu, wszedłem do urządzenia prysznicowego”, powiedział.

"Byłem w szoku. To był cios w brzuch".

Podszedłem do recepcji i zapytałem pracownika o prysznice, ta powiedziała, że ​​to gorący dzień”.

Menedżerowie w muzeum wydali oświadczenie, w którym stwierdzili, że nie mają na celu spowodowania jakiegokolwiek przestępstwa, a prysznice zostały wprowadzone dla wygody odwiedzających, bo właśnie mamy najgorętszy dzień w roku.

Muzeum dodało oświadczenie: „Naprawdę trudno nam komentować niektóre sugerowane odniesienia historyczne, ponieważ zraszacze mgły nie wyglądają jak fałszywe prysznice zainstalowane przez Niemców, w niektórych komorach gazowych"

„Cyklon B został zrzucony do komór gazowych w zupełnie inny sposób - przez otwory w suficie lub hermetyczne krople w ścianach”.

 

Wyłączony zraszacz w upalny dzień przed Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuEPA

 

Prysznice w Auschwitz I

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plporatal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama