8-miu imigrantów zgwałciło 14-latkę! Niemieckiemu żołnierzowi urzędnicy nakazali milczeć

Reklama

śr., 01/18/2017 - 10:59 -- zzz

Szokujące informacje obiegły media. „Berchtesgadener Anzeiger” i „Merkur” informuje, że  niemiecki żołnierz pełniący służbę w ośrodku dla azylantów zdezerterował i uciekł do RPA, ponieważ nie chciał tuszować masowego gwałtu dokonanego przez 8-miu imigrantów na 14-latce.

Przestępstwo wydarzyło się w poczekalni ośrodka w Fliegerhorst Erding koło Monachium jesienią 2015 r. Zgwałcona dziewczyna ukryła się, a żołnierzowi, który pełnił tam służbę, kazano ją odnaleźć.

„Znalazłem to dziecko skrwawione i w szoku. Schowało się pod jednym z łóżek w ośrodku” – opowiada były żołnierz. Twierdzi, że wezwał pogotowie, które odwiozło ofiarę gwałtu do szpitala. Nikt jednak nie zgłosił gwałtu na policję. „Moi przełożeni powiedzieli, żebym trzymał gębę na kłódkę i nikomu o tym nie opowiadał, szczególnie mediom” –  opowiada 28-letni żołnierz z Nadrenii.

 

Żołnierz miał dość obłudy i postanowił zdezerterować i uciekł z kraju do RPA. Sprawa na pewno by ucichła, gdyby na jaw nie wyszły jego zeznania na procesie, który mu wytoczono za dezercję.

 

„Widziałem jak imigranci zachowują się wobec siebie i wobec dzieci. Jak różne narodowości i religie atakują się nawzajem, jak rzucają jedzeniem na ziemię” – cytuje jego relację z ośrodka dla azylantów „Berchtesgadener Anzeiger”.

Tymczasem rzeczniczka ośrodka w Erding Fliegerhorst, który podlega niemieckiemu Urzędowi do spraw Migracji zapewnia, że takie zdarzenie nie miało miejsca. „Rozmawiałam z kolegami z ośrodka i z policją. Nikt nie był w stanie potwierdzić, że doszło do gwałtu. Nikt też nie zgłosił gwałtu policji” – zapewnia Natalie Psuja.

Prokuratura z Laufen potraktowała informacje dezertera poważnie i zleciła przeprowadzenie dochodzenia w tej sprawie powołując w tym celu specjalną grupę dochodzeniową.

Obecnie żołnierza, który ujawnił ten skandal, sędzia Thomas Hippler skazał za dezercję na 2 tys. euro grzywny. Mężczyzna zaciągnął się do Bundeswehry na 8 lat w 2012 r. Teraz mówi, że ma tego wszystkiego dość. „Jestem wykończony tym, co się stało. Czuję się jak g…” .

Źródło: Berchtesgadener Anzeiger/Merkur

PL PORTAL PL

Z.B.

Polub Plportal.pl:

Reklama