Pakistańczyk (muzułmanin) zgwałcił 13 letnią Polkę

Reklama

wt., 03/14/2017 - 08:48 -- zzz

53-letni Pedofil -  Pakistańczyk (muzułmanin)  został skazany tylko na 4,5 roku więzienia za seks z 13-letnią Polką mieszkającą w angielskim Bradford. Akhtar Hussain oświadczył się jej i chciał wywieźć do ojczyzny.

Pedofila ujęto, gdy po zniknięciu dziecka rodzice zawiadomili policję. Podczas przesłuchania, mała wyznała, że przebywała z Hussainem. Zabrał ją do hotelu i seksualnie wykorzystał. Mężczyzna został aresztowany, a po udowodnieniu mu gwałtu na dziecku, usłyszał wyrok.

Napastnik przyznał się do winy. Tłumaczył, że Polka jest "jego dziewczyną" i on ją kocha. Przyznał, że zmusił dziecko to współżycia grożąc, że popełni samobójstwo.

Akhtar Hussain jest muzułmaninem i pracuje jako kucharz, obiecał porzucenie dla 13-latki własnej żony i trójki dzieci. Chciał zabrać dziewczynkę do Pakistanu i tam poślubić. O wyroku przesądziły ślady nasienia na majtkach dziecka. Sąd wydając wyrok zwrócił uwagę nie tylko na jego przewagę wieku i siły, ale i barierę językową między imigrantem przybyłym do Anglii w 1980 roku a małą Polką.

Adwokat mężczyzny próbował tłumaczyć działania pedofila samotnością i odmiennością kulturową. To właśnie uczucie miało sprawić, że 53-latek "zakochał się" w 13-latce i przez blisko dwa tygodnie utrzymywał z nią stosunki. W swoim orzeczeniu sąd odniósł się do tego przekonując, że różnice między nimi były zbyt duże, by mógł zaistnieć jakikolwiek "trwały związek".

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

Facebook

Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama