"Ryszardzie! Jak możesz!". Paweł Kukiz zakpił Ryszarda Petru

Reklama

wt., 01/03/2017 - 10:47 -- zzz

W poniedziałek media społecznościowe obiegła informacja o wakacjach lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru. Widać na nim Ryszarda Petru, na pokładzie samolotu, z posłanką Joanną Schmidt. Jeden z internautów stwierdził, że 31 grudnia widział oboje polityków Nowoczesnej razem w podróży na Maderę. Teraz, do kwestii wylotu Petru i Schmidt do Portugalii, odniósł się Paweł Kukiz. "Ryszardzie! Jak możesz!" - zastanawia się na Facebooku lider Kukiz'15.

"Oni cierpią, tam, na Wiejskiej a Ty się relaksujesz? Czy to nie nadto nowoczesna forma protestu?" - pytał za pośrednictwem portalu społecznościowego Ryszarda Petru Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15, w rozmowie z internautami, jaka wywiązała się pod jego postem, nie stronił od żartów. 

 Kukiz sam zadzwonił do Petru, aby sprawdzić, czy rzeczywiście  w jego telefonie włącza się portugalska poczta głosowa. 

"Czy to nie nadto nowoczesna forma protestu?"

W kolejnym wpisie na temat wylotu Petru na Maderę podczas, gdy w Sejmie wciąż trwa protest opozycji, Kukiz zamieścił mem nawiązujący do prowadzonej przez Nowoczesną wcześniej zbiórki funduszy. 

 

Paweł Kukiz

Nie pozwolimy, by ceną pozornego spokoju w polityce stało się przyzwolenie na ograniczanie swobód obywatelskich. Nie pozwolimy na łamanie prawa przez tych, których zadaniem jest stać na jego straży. Nie pozwolimy, aby podpalacze nazywani byli strażakami - zapowiedział Petru.
Zapewnił, że w 2017 Nowoczesnej "nie zabraknie odwagi i determinacji, by zamiast 'dobrej zmiany' budować lepszą Polskę".

PL PORTAL PL

Z.B.

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama