PRZODKAMI RÓŻY MARII BARBARY GREFIN VON THUN UND HOHENSTAEIN BYLI NIEMIECCY NAZISTOWSCY ZBRODNIARZE 

Reklama

sob., 02/03/2018 - 13:40 -- zzz

Rodzina Róży von Thum ma nazistowskie korzenie. Wielu członków z jej rodziny to zbrodniarze wojenni, którzy mordowali Polaków i Żydów.

 

Rzekoma patriotka od wielu lat zajmuje się szkalowaniem Polski i sabotowaniem reparacji wojennych. Europosłanka uprawia gebbelsowską propagandę nie tylko w Parlamencie Europejskim, ale również w zagranicznych mediach.

Niemiecka publiczna stacja NDR wyprodukowała skandaliczny film o rzekomym łamaniu w Polsce zasad demokracji. Główną rolę w tym paszkwilu zagrała Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.
Europosłanka stwierdza w propagandowym antypolskim materiale, że Polska staje się dyktaturą. Krytykuje polskie media, za to, że nazywają ją nazistką. Zarzuca Polakom, że wspierają autorytarny reżim partii rządzącej.

Znalezione obrazy dla zapytania roża thun nur fur deutsche

 

Znalezione obrazy dla zapytania roża thun nur fur deutsche

Róża Gräfin von Thun twierdzi, że swoją postawą ratuje wizerunek Polski, bo pokazuje, że nie wszyscy Polacy są tacy jak PiS.  Krytykuje także nowelizację ustawy o IPN. -" Po co tworzyć prawo, które nie zadziała, a tylko wywołuje spór"?

W sprawie „polskich obozów śmierci” i reparacji wojennych reprezentuje niemiecką narrację historyczną. Europosłanka stwierdziła, że żądanie od Niemiec reparacji to wszczynanie przez Polskę kolejnej wojny oraz że Polacy chcą Niemcom zrobić kolejny Auschwitz.

 

 

PRZYPOMNIJMY: PRZODKAMI RÓŻY MARII BARBARY GREFIN VON THUN UND HOHENSTAEIN BYLI NIEMIECCY NAZISTOWSCY ZBRODNIARZE WOJENNI

Historia rodziny europosłanki, to w prostej linii zbrodniarze wojennych i to na wysokich stanowiskach. Jeden z nich został powieszony za zbrodnie wojenne w 1946 roku, drugi był współpracownikiem Rudolfa Hessa, który po wojnie uciekł do Ameryki Południowej, a trzeci wysoki oficer Wermachtu dostał się do sowieckiej niewoli, a przeżył tylko dlatego, że zdradził Niemcy i rozpoczął karierę w NKWD.

Róża Von Thum sama przyznaje, że w jej rodzinie rozmawia się wyłącznie po niemiecku lub po angielsku i nigdy nie odczuwała potrzeby nauczenia swoich dzieci języka polskiego.

Roderich Hrabia Thun i Hohenstein 1 maja 1937 r. Thun wstąpił do NSDAP za pośrednictwem Rudolfa Hessa ( numer członkowski 5 599 919).

Erwein Sigmund von Thun i Hohenstein - niemiecki zbrodniarz. W 1941 roku po ataku na Związek Radziecki , został powołany do rekrutacji z radzieckich jeńców wojennych (głównie ukraińskich nacjonalistów i kozaków ). Z tej jednostki ochotniczej zebrał oddziały szturmowe i oddziały sabotażowe. Następnie dowodził kompanią batalionu ukraińskiego "Nightingale" Legionu Ukraińskich Nacjonalistów - Banderowców. Thun-Hohenstein osobiście brał udział w większości misji. Banderowcy z batalionu "Słowik" dopuścili się masakry żydów i ludobójstwa na polskiej ludności cywilnej. Został skazany na śmierć przez radziecki sąd wojskowy. Werdykt został wykonany 12 lutego 1946 r.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Erwein Sigmund von Thun i Hohenstein

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama