Polka niesie Żydówkę na gestapo? Nie, to obrzydliwa żydowska propaganda nienawiści do Polaków

Reklama

sob., 02/09/2019 - 22:55 -- zzz

Polacy uratowali podczas II Wojny Światowej najwięcej Żydów, choć za samą pomoc Żydom groziła śmierć i to nie tylko całej rodziny, ale czasem całej wioski. Niemcy nie oszczędzali nikogo. Mordowali nawet niemowlęta. Niestety, ze strony Żydów nie ma żadnej wdzięczności, a wręcz przeciwnie, Żydzi czują do Polaków zwierzęcą nienawiść. Za wymordowanie Żydów obarczają nie Niemców, którzy sposób przemysłowy dokonali największego ludobójstwa, a właśnie Polaków.

Kolejny przykład szaleństwa z amerykańskiego Muzeum Holokaustu

Znalezione obrazy dla zapytania „Polka niesie Żydówkę na gestapo”
Zdjęcie dwóch kobiet, na których jedna trzyma drugą na rękach, amerykańscy Żydzi uznali za szalcownictwo.

 

Opis zdjęcia w internetowym katalogu muzeum brzmi następująco: „Zdjęcie dwóch kobiet, jedna niesie drugą, najprawdopodobniej przed gospodarstwem w miasteczku Świerże niedaleko Chełma w Polsce. Na odwrocie zdjęcia znajduje się napis w jidysz, z którego wynika, że niesiona kobieta jest ciotką osoby, która przekazała zdjęcie do muzeum. Polka niesie jej ciotkę na gestapo po tym, jak znalazła ją w piwnicy domu, który polska rodzina zajęła w 1941 roku”.

Zdjęcie zostało również udostępnione na portalu holocaustchronicle.org i wzbogacone następującym opisem: „Jako spadkobiercy długiej tradycji antysemityzmu liczni Polacy współpracowali z nazistami, zdradzając swoich żydowskich przyjaciół i sąsiadów. Inni obawiali się nazistowskiego wyroku śmierci wobec każdego, kto ukrywał Żydów. Postawy antysemickie przybrały nowy odcień w latach 1918-1920, kiedy Polska walczyła o niepodległość z Rosją, Prusami i Austrią i zaczęła tworzyć gospodarkę kapitalistyczną. Połączenie nacjonalizmu i ambicji ekonomicznych obsadziło Żydów nie tylko w roli outsiderów, ale też konkurentów. W latach poprzedzających II wojnę światową polscy Żydzi byli coraz bardziej zmarginalizowani. Tutaj Polka w miasteczku Świerże dosłownie niesie Żydówkę do gestapo”.

Jeżeli ktoś jest w stanie wymyślić taką bzdurę, jak kobieta niosąca druga kobietę na rękach do gestapo, oznacza to, że nie ma już żadnych granic dla antypolskich idiotyzmów rojących się w żydowskich głowach. Biedni ludzie dyszący nienawiścią. Obłąkani.

Wdzięczność za uratowanie od śmierci okaże każdy członek dowolnego narodu, ale na pewno nie Żydzi.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
5 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama