Strona migracje.gov.pl zniknęła – awaria czy celowe działanie?

Reklama

czw., 09/20/2018 - 19:34 -- zzz

To właśnie z tej strony – z rządowej strony https://migracje.gov.pl/ – portale czerpały dane dotyczące wielkości imigracji w naszym kraju. Strona była dobrze prowadzona – codziennie aktualizowano dane i na bieżąco mogliśmy się dowiedzieć, z jakiego kraju i w jakich ilościach przybywają do nas imigranci i ilu z nich aktualnie przebywa w Polsce.

 

Oczywiście, rzecz dotyczy wyłącznie imigracji legalnej. Niestety, właśnie zauważyliśmy, że strona zniknęła i nie wiemy, czy mamy do czynienia z jakąś chwilową awarią, czy może z celowym wyłączeniem strony, która czarno na białym ukazywała rozmiary zjawiska, które nie może nie budzić niepokoju.

 

To właśnie na podstawie danych z tej strony wiedzieliśmy, że liczba imigrantów w Polsce, odkąd do władzy doszedł PiS, wzrosła przeszło dwukrotnie i dziś wynosi już ok. 380 tys., że w tej liczbie jest kilkadziesiąt tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich, a także dziesiątki tysięcy z państw dalekowschodnich, takich jak Indie, Chiny, Wietnam, Nepal, Birma itd.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

magnapolonia/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama