LISTA PREZYDENTÓW MIAST, KTÓRZY WBREW WOLI POLAKÓW CHCĄ ISLAMIZOWAĆ POLSKĘ

Reklama

sob., 07/01/2017 - 13:21 -- zzz

Pod „Deklaracją prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji” podpisali się prezydenci dwunastu miast: Szczecina, Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia.

 

Poszczególne miasta powołały już specjalny zespół roboczy ds. przyjmowania „imigrantów”. „Osadnictwo” będzie wspierane przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM) oraz Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) i inne fundacje wspierane przez Sorosa.

 

 

Prezydenci zadeklarowali:

– Wspólnie jesteśmy w stanie wypracować odpowiednią kulturę przyjęcia migrantów, co pomoże rozwijać nasze miasta, czynić je bardziej innowacyjnymi i konkurencyjnymi – napisano.

– My, przedstawiciele największych polskich miast, rozumiemy znaczenie migracji w rozwoju naszych metropolii. Przez wieki Polska była krajem wieloetnicznym i wielokulturowym, przyjmującym nowych przybyszów, gościnnym dla ludzi innych narodowości, ras czy religii – zadeklarowali ponadto prezydenci.

 

 

 

Deklaracja islamizacji Polski jest odpowiedzią polskich polityków na wezwanie Niemiec i Francji  do "solidarności europejskiej", która została zainicjowana jako „Programem Redystrybucji Terroryzmu w Europie”

W ubiegłym tygodniu Kanclerz Niemiec Angela Merkel poparła w Brukseli prezydenta Francji Emmanuela Macrona w jego krytyce pod adresem przywódców krajów Europy Środkowo-Wschodniej, którym zarzucił "cyniczne podejście" i zdradę Unii Europejskiej".

"Dzisiejszy dzień nie jest dniem gróźb, ale trzeba stale rozmawiać" - powiedziała Merkel. Niemiecka kanclerz podkreśliła, że Unia Europejska jest "wspólnotą wartości", i poparła decyzję Komisji Europejskiej o wdrożeniu postępowania przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z brakiem solidarności w kwestii uchodźców.

Prezydent Francji w wywiadzie dla prasy europejskiej powiedział: "Europa nie jest supermarketem, Europa jest wspólnotą losów! Sama siebie osłabia, gdy godzi się na to, by odrzucano jej zasady. Kraje Europy, które nie przestrzegają reguł, muszą ponieść wszelkie polityczne konsekwencje".

To nie pierwszy raz Prezydent Francji z Angelą Merkel próbuje narzucić Europie Wschodniej własną wizję Europy skażonej islamem. Macron i Merkel pod hasłem "solidarności europejskiej" zainicjowali „Programem Redystrybucji Terroryzmu w Europie”

„To niesprawiedliwe, że Francja oraz inne szczodre narody, które otworzyły swe granice dla muzułmańskich uchodźców, muszą cierpieć najbardziej z powodu islamskiego terroryzmu” – mówił Macron jeszcze w trakcie kampanii wyborczej. 

 

LISTA PREZYDENTÓW MIAST, KTÓRZY NA ZLECENIE NIEMIEC I FRANCJI PODJĘLI SIĘ ISLAMIZACJI POLSKI:

 

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski 

Znalezione obrazy dla zapytania Tadeusz Truskolaski platforma obywatelska

 

Prezydent Bydgoszczy Rafał Burski

Znalezione obrazy dla zapytania platforma obywatelska Rafał bruski

 

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz 

Znalezione obrazy dla zapytania   Paweł Adamowicz  platforma obywatelska

 

 

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski

Znalezione obrazy dla zapytania jacek majchrowski

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk

Znalezione obrazy dla zapytania Prezydent Lublina Krzysztof Żuk

 

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska

Znalezione obrazy dla zapytania Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska platforma

 

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak

Znalezione obrazy dla zapytania Jacek Jaśkowiak marszrówności

 

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc

Znalezione obrazy dla zapytania Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc platforma

 

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek

Znalezione obrazy dla zapytania Prezydent Szczecina Piotr Krzystek platforma obywatelska

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz

Znalezione obrazy dla zapytania hanna gronkiewicz platforma obywatelska

 

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz

Znalezione obrazy dla zapytania rafał dutkiewicz wybory platforma obywatelska

 

Europa Zachodnia w ramach redystrybucji terroryzmu chce zaszczepić w Europie Wschodniej społeczność muzułmańską, która nie chce i nie ma zamiaru się integrować. Wszędzie tam, gdzie żyją muzułmanie, tworzą autonomiczne enklawy rządzone zgodnie z islamskim prawem szariatu. 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

PL PORTAL PL

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama