MICHAŁ WIŚNIEWSKI OGŁOSIŁ BANKRUCTWO

Reklama

pt., 04/06/2018 - 11:31 -- zzz

Michał Wiśniewski podjął ważną życiową decyzję. Zdecydował się ogłosić upadłość konsumencką. 
 

 

Michał Wiśniewski miał prawdziwą fortunę, o jakiej przeciętny zjadacz chleba mógłby tylko pomarzyć. Przez lata działalności artystycznej udało mu się zarobić ponad 35 milionów złotych. Niestety, umiejętność zarabiania nie szła w parze z umiejętnością zachowania stanu posiadania i majątek prysł. Artysta stracił cały swój majątek przez nietrafione inwestycje, hulaszczy tryb życia, uzależnienie od hazardu i oczywiście częste zmiany partnerek. Do tego doszły alimenty, które sąd zasądził, kiedy Michał był bogaty.

Artysta postanowił ogłosić upadłość, co oznacza, że jego majątek trafi w ręce syndyka. Zobowiązania finansowe wobec banków będą pokrywane ze zlicytowanych rzeczy.

 

Wiśniewski dokonał szybkiej kalkulacji na co wydał cały swój majątek.

- Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii - dodał w rozmowie z portalem.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama