NOKAUT! MILIONY POLAKÓW WYLEGŁO NA ULICE. OPOZYCJA ROZCZAROWANA

Reklama

pon., 11/12/2018 - 15:48 -- zzz

Polacy pokazali wielką klasę i nie dali się skłócić w Dzień Niepodległości. Mimo licznych prób Platformy Obywatelskiej, która postawiła sobie za cel zniszczenie tych obchodów, poniosła druzgocącą klęskę. 


Z udziałem prezydenta i premiera przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy Biało-Czerwony Marsz „Dla Ciebie Polsko” zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Policja szacuje, że uczestniczyło w nim 250 tys. osób

Miliony Polaków w barwach narodowych wyległo na ulice bez względu na orientację polityczną. Zagraniczne media rozczarowane brakiem faszystów, chyba że za takich uzna, jak w ubiegłym roku, Polaków pod sztandarem biało-czerwonym, a za dowód rzekomej "mowy nienawiści" przytoczy tekst śpiewanej "Roty" w Poznaniu i wielu innych miastach:"nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił".
Znalezione obrazy dla zapytania marsz niepodległości

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania marsz niepodległości 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania marsz niepodległości

100 - lecie obchód Święta Niepodległości to był nokaut. Źli ludzie przegrali! 

Przypomnijmy, za rządów PO PSL dochodziło do licznych prowokacji w Dniu Niepodległości. Platforma Obywatelska zapraszała niemieckie bojówki skrajnej lewicy. Celem Antify było wywołanie zadym, po to, aby w rezultacie oskarżyć Narodowców. W 2014 roku były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz kazał podpalić budkę przed ambasadą Rosji, co miało narazić Polskę na szwank na arenie międzynarodowej.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama