ZBANKRUTOWAŁO BIURO TURYSTYCZNE. KLIENCI KOCZUJĄ NA LOTNISKU

Reklama

pt., 09/21/2018 - 07:25 -- zzz

Oświadczenie o niewypłacalności złożyło w dolnośląskim urzędzie marszałkowskim biuro podróży Millennium Travel International Sp. z o.o. z Legnicy na Dolnym Śląsku. Biuro nie jest w stanie ściągnąć do kraju 300 turystów odpoczywających w Grecji, Bułgarii i Albanii. Powrót, którego kosztmoże sięgnąć blisko 600 tysięcy złotych, zorganizowany zostanie w porozumieniu z ubezpieczycielem

 

Kierownictwo biura wpisanego do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 452/6/2011 samo zwróciło się do urzędu z prośbą o pomoc i jest w stałym kontakcie z urzędnikami.

 

 

Na powrót do kraju czekają turyści na Korfu w Grecji, SłonecznymBrzegu w Bułgarii i Ksamili w Albanii.

Loty powrotne w porozumieniu z ubezpieczycielem zorganizuje urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego. Podróżni w najbliższych dniach mają kończyć wykupione wcześniej wczasy. Pierwsi turyści mają wrócić do kraju dziś wieczorem. Kolejne loty będą organizowane jutro i pojutrze. Kosztoperacji szacowany jest na blisko 600 tysięcy złotych. Pokryje go polisa ubezpieczeniowa.

"W kolejnych dniach, będziemy organizować kolejne loty zapewniające bezpieczny powrót do Polski wszystkim klientom biura. Oznacza to, że podróżni nie odczują dyskomfortu związanego z zaistniałą sytuacją" - zapewnia w specjalnym oświadczeniu urząd marszałkowski.

BiuroMillenium Travel International z Legnicy działa od 2011 roku. Dotąd nie miało problemów finansowych.

Wyjazdy, które zgodnie z ofertą biura miały być zorganizowane po 20 września zostały wstrzymane.

​​​

Autor: 
zzz
Źródło: 

rmf

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama