Wiadomości

„Naked Kaleidoscope Fireworks”, artystyczne przedsięwzięcie o tematyce fajerwerków, odbędzie się w zamku Nijō w Kioto, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Japonia rozszerza stan wyjątkowy w Tokio i rozszerza go na nowe regiony, ponieważ gospodarz igrzysk olimpijskich staje w obliczu gwałtownego wzrostu liczby przypadków Covid-19.
Zimne napoje stanowiły trzy czwarte sprzedaży Starbucksa w tym kwartale. Przez możliwość spersonalizowania zimnego napoju, jest on zwykle droższy.
McDonald’s zaskoczył rynek lepszymi niż oczekiwano wynikami za drugi kwartał. Według analizy kanapka z chrupiącym kurczakiem i zestaw BTS były siłą napędową tych wyników.
Notatki opublikowane zostały przez Kongres jako materiał w sprawie zbadania prób odwrócenia wyniku wyborów.
IOF jest partnerem XV Światowego Kongresu Nauczycieli Języka Francuskiego, organizowanego online w połowie lipca przez Międzynarodową Federację Nauczycieli Języka Francuskiego, pod patronatem Sekretarza Generalnego Frankofonii.
Kanadyjska geolog odkryła skamieniałości gąbek, mogące liczyć nawet 890 milionów lat. Gdyby informacja ta się potwierdziła, odkryte skamieliny byłyby o 350 milionów lat starsze od najstarszych tego typu skamieniałości
Nieczęsto zdarza się, że gospodarki stają w obliczu takiego załamania, jakiego doświadczyliśmy w zeszłym roku, i nikogo z nas nie powinno dziwić, że uspokojenie na rynku pracy zajmuje trochę czasu.
W jednych ze szczątków osoby, która doznała urazów ciała przed śmiercią, znaleziono kulę postrzałową. Antropolożka zwraca się do tłumu słowami: „Jeszcze nie skończyliśmy”.
Władze krajowe APSARA ogłosiły, że odkryły głowy i ciała asurów i dewów podczas wykopalisk archeologicznych prowadzonych w celu odrestaurowania Zachodniej Bramy Angkor Thom.
W wywiadzie dla dziennika „Ouest-France” Frédérique Vidal, francuska minister szkolnictwa wyższego, potwierdziła powrót do nauki w 100% stacjonarnej.
Canadian Food Inspection Agency (CFIA) ogłosiła wzmożone kontrole graniczne na Karaibach, po potwierdzonym wykryciu afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Republice Dominikany.
Od niedzieli w Izraelu osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia będą miały możliwość otrzymania trzeciego szczepienia szczepionką Pfizer.
Co roku badanie jest zdrowie dzieci w kraju. Ukazały się wyniki badań przeprowadzonych w okresie od kwietnia zeszłego roku do marca tego roku.
Prezydent Francji Emmanuel Macron nazwał ludzi, którzy świadomie nie chcą się zaszczepić „nieodpowiedzialnymi i egoistycznymi”.

Strony

Reklama