„Jest w tobie siła, tylko musisz ją odnaleźć” - Qczaj, motywator do zmiany

Reklama

pt., 05/29/2020 - 16:12 -- moderator3

Foto: https://www.facebook.com/Qczaj/ 

 

Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

On sam odnalazł pasję, robi to co kocha - jest oddany treningom. Według Qczaja każda emocja w człowieku, nawet ta najbardziej negatywna może stać się motywacją. Jego wypowiedzi i sugestie to świetny początek na przelanie szali emocjonalnej w wytrwałość.

 Sabotażysta w głowie.

Jak sam trener przyznaje w jednej ze swoich wypowiedzi, również miewa wątpliwości. To normalne, że pojawiają się „głosy” pytające po co tak naprawdę to robimy – czy ma to sens. Qczaj otwarcie wyjaśnia, że należy wyzbyć się wątpliwości, patrzeć w przód, na cel który sobie postawiliśmy. Kiedy osiągniemy to do czego dążymy, poczujemy radość – „Ino wytrwaj!” -Qczaj

Kwarantannowe kilogramy.

Okres koronawirusa i związana z tym kwarantanna przyczyniła się do wzrostu wagi niejednego człowieka. Jak temu zapobiec, skoro zbliża się sezon letni? Prawda jest taka, iż tegoroczne wakacje będą inne niż dotychczas, jednak warto dbać o formę i własne zdrowie. Nie każdy wie od czego zacząć, gdzie znaleźć punkt który pozwoli się odbić. Z pomocą w tej sytuacji wychodzi Daniel Józek Qczaj, którego internetowe treningi są dostępne dla każdego. Wyjątkowość tej postaci tkwi w otwartości na człowieka, jego pozytywne podejście do świata to również najlepsze lekarstwo na objawy depresyjne.

Jak nie stracić motywacji?

Według trenera łatwym i rozsądnym sposobem jest wypisane na kartce swojego celu oraz powodu, dla którego chcemy go osiągnąć. W takiej sytuacji, gdy pojawi się głos sabotażysty, wystarczy przeczytać zapiski ponownie i patrzeć na rezultaty. Wielu potwierdza skuteczność tej metody. Sam Qczaj ma już ogromną liczbę wiernych fanów, którym pomaga swoimi wypowiedziami. Jest wsparciem i motywatorem dla osób chcących coś w sobie zmienić.

Autor: 
Paulina Tyde
Polub Plportal.pl:

Reklama