GRZEGORZ SCHETYNA VS KATARZYNA LUBNAUER: "WYKORZYSTAŁ I ZOSTAWIŁ"

Reklama

czw., 12/06/2018 - 12:09 -- zzz

"Jest to absolutnie nieprawda, to jest całkowite kłamstwo, co wie zarówno PO, jak i wszyscy współpracownicy" - tak szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer skomentowała informacje, jakoby miała zastanawiać się nad wyjściem Nowoczesnej z Koalicji Obywatelskiej.

 

W czwartek posłanka klubu PO-KO Kornelia Wróblewska powiedziała, że wraz z grupą posłów opuściła klub Nowoczesnej, ponieważ szefowa partii Katarzyna Lubnauer zastanawiała się nad wyjściem Nowoczesnej z Koalicji Obywatelskiej i samodzielnym startem partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

"Jest to absolutnie nieprawda, to jest całkowite kłamstwo, co wie zarówno PO, jak i wszyscy współpracownicy. Powiem więcej, została na ostatnim zarządzie klubu przyjęta uchwała dotycząca negocjowania na kolejne wybory w ramach KO szerszego porozumienia i ta uchwała została przyjęta w piątek" - powiedziała dziennikarzom Lubnauer.

"Nie jest żadną tajemnicą, że budowałam razem z Grzegorzem Schetyną i Barbarą Nowacką Koalicję Obywatelską i uważam, że tamten projekt okazał się sukcesem. I nie jest też tajemnicą, że chciałam go kontynuować na kolejne wybory, rozszerzony o kolejne podmioty" - zaznaczyła szefowa Nowoczesnej.

Według Lubnauer tłumaczenie posłów, którzy odeszli z Nowoczesnej mają służyć temu, "by mogli się oni lepiej poczuć".


 

 

Przypomnijmy:

Wcześniej Katarzyna Lubnauer pozbawiła władzy w Nowoczesnej Ryszarda Petru, a teraz wszystko wskazuje na to, że sama została oszukana przez Grzegorza Schetynę. "Wykorzystał i Zostawił". Takie pozostało wrażenie po politycznym flircie z liderem partii PO. 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

RMF/PLPORTAL.PL

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama