EKOTERRORYSTKA GRETA TUMBERG WZIĘŁA NA CEL POLSKIE ELEKTROWNIE. KRĘCIŁA SIĘ W OKOLICACH BEŁCHATOWA

Reklama

ndz., 01/19/2020 - 17:29 -- zzz

Nastoletnia ekoterrorystka, Greta Thunberg gościła niedawno w Polsce. Dziewczynka była widziana w okolicach Elektrowni Bełchatów, gdzie miała towarzyszyć jej ekipa filmowa.

Według relacji mediów, młoda Szwedka była wcześniej w Gdańsku, co potwierdziły dwie miejscowe restauracje.

– Uwaga Hit! Greta Thunberg - była wczoraj w okolicach Elektrowni Bełchatów i coś tam nagrywała, cała wizyta była celowo nie nagłaśniana. Info pewne. Będą tego dziecka używać do „walenia” w nasza energetykę pewnie- napisał jeden z twitterowiczów. Wizytę Thunberg w Polsce potwierdził portal „Dzień dobry Bełchatów”.

Aktywistka pojawiła się w Polsce niespodziewanie w zeszłym tygodniu. Cel wizyty nie był jasny, media relacjonowały natomiast, że Szwedce towarzyszyła ekipa filmowa i że Greta stołowała się w dwóch wegańskich restauracjach w Gdańsku. O wizytach nie dowiemy się z mediów społecznościowych Thunberg. Administrator profili nastolatki milczy w tej sprawie.

PRZYPOMNIJMY

Dr Michael Carr-Gregg - psycholog stwierdził, że Greta "powinna się leczyć".

Australijski psycholog przeanalizował zachowanie Grety Thunberg i bije na alarm. Dr Michael Carr-Gregg uważa, że nastolatka jest pionkiem politycznym, co może przynieść katastrofalne skutki psychologiczne. – Martwię się, że to dziecko jest eksploatowane, a prawdopodobnie powinno się leczyć. Przecież ona sama powiedziała, że ma zespół Aspergera i cierpi na depresję – powiedział specjalista w telewizji 3AW. – Jako rodzic miałbym poważne wątpliwości, czy warto umieszczać ją w centrum ogólnoświatowej fobii – dodał.

Greta Thunberg - krytyka
Carra-Gregga niepokoi także wpływ Thunberg na nastolatków. – Wysyła im wiadomość, że czeka nas koniec. Żeby było jasne, nie zaprzeczam kryzysowi klimatycznemu. Chodzi mi o to, że 16-latka daje niejako przyzwolenie rówieśnikom, by rozmawiali z dorosłymi w bardzo lekceważący sposób – stwierdził psycholog. Dodał, że miejsce dzieci jest w szkole, a nie na wiecach.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Greta Thunberg  gif

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama