Dlaczego Meghan Markle rzekomo trzyma urazę do Katy Perry

Reklama

śr., 08/17/2022 - 21:11 -- MagdalenaL

Zdjęcie: FiledIMAGE/DFree/Shutterstock

Meghan Markle podobno ma pretensje do Katy Perry z powodu komentarza, który gwiazda pop wygłosiła w 2018 roku.

Księżna Sussex, która poślubiła księcia Harry'ego w 2018 roku, liczy Perry i jej męża Orlando Blooma jako swoich sąsiadów od czasu zakupu domu w tej samej dzielnicy Montecito, co para. Niestety, wydaje się, że dwie rodziny nie będą gościć się nawzajem na kolacji w najbliższym czasie.

Meghan Markle podobno nadal nie lubi Katy Perry za komentarz do jej sukni ślubnej.

Podczas gdy na czerwonym dywanie przed finałem „American Idol” w 2018 roku, Perry została poproszona o swoje przemyślenia na temat sukni i była mniej niż pod wrażeniem sukni Markle.

„Zrobiłabym jeszcze jedną przymiarkę” zażartowała Perry, zanim dodała: „Kate [Middleton] wygrała”.

Książę Harry i Meghan podobno przyjaźnią się z Orlando Bloomem – ale nie z Katy Perry.

Mówiąc wyłącznie dla Daily Star, źródło twierdziło: „Orlando jest bardzo przychylny Harry'emu i Meghan i wyciąga pomocną dłoń, jeśli kiedykolwiek zobaczy coś podejrzanego w sąsiedztwie”.

„Jednak Meghan jest głęboko świadoma komentarza, który Katy Perry wydała w 2018 roku na temat jej sukni ślubnej i jest notorycznie trzyma urazę”.

Wydaje się, że Markle wzięła żart osobiście i nie czuje potrzeby przyjaźnienia się z kimś, kto był ostry w stosunku do niej.

„Podczas gdy komentarz nie miał być raniący, Meghan czuła się w tym czasie oblężona i była przytłoczona argumentami z personelem, księżną Cambridge i Thomasem Markle”, kontynuowało źródło, zastanawiając się nad trudnym czasem Markle, gdy wciąż była częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Powiedzieli również, że „nie spodziewaliby się zobaczyć Meghan i Katy podwożących się na spotkania PTA w przyszłości!”

Jednak, podczas gdy to źródło mówi, że księżna i książę są w dobrych stosunkach z Bloomem, inne źródło zaprzeczyło temu twierdzeniu, stwierdzając, że były członek rodziny królewskiej i aktor nie są tak blisko, jak wcześniej donoszono.

Powiedzieli: „Podczas gdy Harry jest szczerze wdzięczny każdemu, kto jest proaktywny w ochronie jego rodziny, można przyznać, że Książę Sussexu i Orlando pasują bardziej do kategorii znajomości niż przyjaciół”.

Książę Harry przygotowuje się również do wydania swojej książki tej jesieni. 

Przed nadchodzącym wydaniem książki Harry'ego jesienią tego roku, źródła mówią, że był on „intensywnie skupiony” na badaniu ostatnich godzin Księżnej Diany przed jej odejściem. 

Źródło wyjaśniło, mówiąc: „Pojawiły się podejścia, które sugerują, że książę Harry jest intensywnie skupiony na uzyskaniu więcej informacji na temat śmierci swojej matki”.

Autor: 
Kurtis Condra | Tłumaczenie: Klaudia Bredlak
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama