Film łączy kierunki – o wrocławskim projekcie

Reklama

ndz., 04/07/2019 - 21:18 -- koscielniakk

Niedługo rusza wspólny projekt studentów psychologii i politechniki we Wrocławiu. Dyskusyjny Klub Filmowy Pwr i Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii łączą swoje siły.

Zaplanowany cykl spotkań nosi nazwę PsychoKino. Działalność będzie polegać na wspólnym oglądaniu filmów i rozmowie o nich. Studenci wspólnie wybrali dzieła kinematografii, które połączą w sobie wysoką jakość wykonania i pole do dyskusji na tematy związane z psychologią. Tytuł pierwszego filmu pozostaje tajemnicą, ale wiemy już, że dzieło zawiera osobowość z zespołem borderline. Prelekcję poprowadzi terapeutka, Hanna Ziarnowska. Projekt angażuje więc profesjonalistów.

Zapowiada się ciekawy wieczór z dobrym kinem i sporą porcją wiedzy o człowieku. Miło słyszeć o tak ambitnej i dobrze zapowiadającej się współpracy. Zwłaszcza, że perspektywa studentów psychologii i przyszłych inżynierów jest zupełnie różna. Jeśli wszyscy dadzą z siebie to, co najlepsze, wynik może okazać się fantastyczny. Co ważne, żeby wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba studiować. I słusznie, bo wszystko wskazuje na to, że temat jest nie tylko dla studentów.

 Wydarzenia z cyklu odbywać się będą w sali 329 budynku A1 Politechniki Wrocławskiej, wyb. Wyspiańskiego 27. Start 17.04. o 19:00. Organizatorzy projektu serdecznie zapraszają!

Autor: 
Agnieszka Migacz
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama