ISLAMSKI TRENER TERRORYSTÓW WYSADZIŁ SIĘ PRZEZ POMYŁKĘ PODCZAS LEKCJI POKAZÓW DLA SAMOBÓJCÓW

Reklama

wt., 07/23/2019 - 09:36 -- zzz

W Bagdadzie terrorysta, który prowadził szkolenie dla przyszłych bojowników, przypadkowo wysadził w powietrze przyszłych samobójców, zabijając 21 swoich wiernych uczniów i siebie.

 

Grupa ekstremistów była częścią Islamskiego Państwa w Iraku i Syrii, grupy terrorystycznej, która uczestniczyła w szeregu ataków na obiekty cywilne.

W raporcie stwierdzono, że incydent może być postrzegany jako metafora wielu ofiar zagubionych w wyniku nieustających prób przekształcenia narodu w skrajnie religijne państwo przez zagranicznych i krajowych terrorystów.

W tej komedii pomyłek wydaje się, że wiele niewinnych żyć mogło być rzeczywiście oszczędzonych. Najwidoczniej Allah tak chciał.

Według ostatnich doniesień pojawiły się pogłoski, że instruktor był w trakcie pokazywania uczniom, jak używać pasa samobójczego. Kiedy nauczał, zapomniał wyjąć zapalnik i pas samobójczy faktycznie wybuchł, co spowodowało masowe ofiary śmiertelne, ku satysfakcji normalnego społeczeństwa w Syrii, Iraku i innych regionach cywilizowanego świata.

 

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

frontlines-news.com

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama