Pomylił paliwo przy tankowaniu. Postanowił je odessać… odkurzaczem

Reklama

śr., 12/27/2017 - 12:59 -- zzz

Podczas tankowania 19-latek przez przypadek pomylił paliwo, więc postanowił je odessać. Do tego wykorzystał odkurzacz znajdujący się przy stacji paliw. Akcja zakończyła się wybuchem.

 

 

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 17.45 na stacji paliw znajdującej się przy ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Na stację benzynową przyjechał 19-letni mieszkaniec Lublina, który podczas tankowania pomylił paliwo. Zamiast ropy do samochodu marki mercedes nalał benzyny.

Gdy 19-latek się zorientował o pomyłce, wpadł na genialny pomysł. Postanowił on odessać z baku paliwo przy pomocy odkurzacza przemysłowego znajdującego się na terenie stacji benzynowej. Podjechał pod stanowisko, gdzie znajdował się odkurzacz. Wstępnie ustalono, że mężczyzna dostał się do baku poprzez bagażnik.

Gdy odkurzacz zassał mieszankę paliwa, doszło do wybuchu i pożaru urządzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, lecz odkurzacz uległ całkowitemu zniszczeniu. Straty wstępnie oszacowano na 16 tysięcy złotych. Mężczyzna zostanie pociągnięty do pokrycia kosztów.

Autor: 
---
Źródło: 

spottedlublin

Polub Plportal.pl:

Reklama