PRACOWNICE POCZTY ZJADŁY ZAGUBIONE ŻELKI. OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO NARKOTYKI

Reklama

pon., 01/28/2019 - 17:16 -- zzz

Pracownice poczty na Targówku okazały się być mało roztropnymi łakomczuchami, kiedy znalazły kolorowe żelki.

Otóż w placówce pocztowej leżało pudełko, w którym znajdowały się żelki. Pracownice myślały, że to jedna z nich przyniosła słodycze i położyła, by inne mogły się poczęstować.


Jednak cukierków było tak dużo, że jedna z kobiet zabrała je do domu i dała swojemu mężowi oraz 5-letniej wnuczce. Po kilku godzinach od zjedzenia żelek, wszyscy źle się poczuli. Kiedy pojechali na pogotowie, lekarze wykonali im szereg badań, z których wyszło, że w ich organizmie znajdowało się LSD.

Sprawa trafiła na policję. - Funkcjonariusze z Targówka po sygnale jednej z pracownic poczty zabezpieczyli 3 woreczki foliowe z kolorowymi cukierkami. Okazało się, że w żelkach znajdowała się zakazana substancja psychoaktywna LSD. Policjanci przekazali zabezpieczone słodycze do laboratorium w celu ich szczegółowej analizy - wyjaśniła Paulina Onyszko z policji na Targówku. 

Policja próbowała ustalić nadawcę i odbiorcę paczki z żelkami, ale jak się okazało, prawdopodobnie mniejsza paczka żelków wypadła ze zbiorczego opakowania i ślad się urwał.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama