EGIPT - PRZEKLĘTA HURGHADA. "SERYJNY SAMOBÓJCA" ZNÓW ZABIJA

Reklama

wt., 06/12/2018 - 15:03 -- zzz

Marcin M. został znaleziony martwy w Hurghadzie. To kolejna tajemnicza śmierć w tym mieście. Z niepotwierdzonych doniesień wynika, że się powiesił.
 

 

Ciało dwudziestokilkuletniego Marcina M. znaleziono w niedzielę rano. Nie wiadomo, jak dokładnie zginął i co do tego doprowadziło.

Mężczyzna przyleciał do Hurghady w czwartek. Towarzyszyła mu dziewczyna. Byli uśmiechnięci i dobrze się bawili.

Kilka godzin po przylocie, w czwartek wieczorem Marcin M. zaczyna się dziwnie zachowywać. – Był przestraszony. Jego stan polepszył się w piątek rano, jednak po południu jego stan znów się pogorszył. Wieczorem zasłaniał twarz rękami. Był wyraźnie przestraszony. Chował się po kątach, przy ścianie. W gabinecie lekarskim podano mu lek uspokajający, po którym przespał całą noc. W sobotę rano znów zachowywał się normalnie, jednak wieczorem zniknął.

 

Około północy przerwano poszukiwania. Rano Marcin M. został znaleziony około 200 metrów od hotelu. Pracownik recepcji powiedział mi, że powiesił się na sznurówkach na pobliskiej budowie. Nikt oficjalnie nie chce nic potwierdzić, hotel milczy, bo nie chce mieć złej opinii. Turyści boją się teraz kupować napoje poza hotelem w obawie przed dorzuceniem narkotyków.

 

Polacy wskazują, że to właśnie niedozwolone środki mogły mieć wpływ na stan Marcina. Narkotyki są tu dostępne na każdym kroku, na wyciągnięcie ręki, które sprzedaje większość taksówkarzy i drobnych sprzedawców. Na plaży można kupić "viagra drink" za dwa dolary. Rzekomo na dobry seks....

Sprawą śmierci Marcina M. zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Radomiu.

 

 

 

Przypomnijmy inne tajemnicze smierci turystów z Europy.

Egipt - Hurghada miasto przeklęte, w którym wielu turystów z Europy zmarło w tajemniczych okolicznościach. Ponad rok temu była to śmierć Magdaleny Żuk oaz innych pięknych turystek z Rosji i Niemiec. Cechą wspólną wszystkich okoliczności śmierci było "dziwne" zachowanie turystów, a następnie samobójstwo.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama